İkinci el fare alınır mı?

TheFword

Hectopat
Daha fazla  
Uyguna biri internette 2.el mouse satıyor 2-3 kere kullandığını söylüyor fiyatı da uygun geldi bana elden almayı planlıyorum da sizce alınır mı? Faturası ve kutusu varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben pek sıcak yaklaşmıyorum. Sonuçta adamın nasıl kullandığını bilemezsin. Ayrıca firmalar fareler için garanti veriyor. Mesela 1 milyon tıklama ömrü gibi. Farenin ömrü dolmuş ya da içindeki kablolarda falan sıkıntı olabilir eğer vurup çarparak oynadıysa.

Farenin ömrü dolmuş ya da içindeki kablolarda falan sıkıntı olabilir eğer vurup çarparak oynadıysa.
Zaten vurmadan fare kullanan çok nadir insan vardır :)
Diğer yandan kesinlikle elden almanızı ve orada test etmenizi öneririm. Zaten bir sıkıntısı varsa farenin yok olmaz falan filan der. Test edip, inceledikten sonra memnun kalırsanız alırsınız.

Zaten vurmadan fare kullanan çok nadir insan vardır :)
Diğer yandan kesinlikle elden almanızı ve orada test etmenizi öneririm. Zaten bir sıkıntısı varsa farenin yok olmaz falan filan der. Test edip, inceledikten sonra memnun kalırsanız alırsınız.
Herhalde ben nadir olan kısımım. Canım gibi koruyorum sakince oynuyorum ama çoğu arkadaş öyle olmadığı için biraz sıkıntı olabilir 2. el fare tabi test etmesi önemli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı