İkinci el Gamepower Calypso alınır mı?

Bütçe
200

baaddino

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
CE Student
Herkese merhaba.
Birkaç gündür mekanik klavye arıyorum. Letgo'da ikinci el Calypso buldum. 300+₺den uzun uğraşlar sonucu 200'e düşürebildim. Klavye sağlam durumda. Piyasa fiyatına baktığımda 450-500 ₺ civarında.
Sizin düşünceleriniz nedir? O fiyata alınır mı?
Valorant oynuyorum.
Teşekkür ederim.

Ürün güzel kullanıyorum memnunum. Ama önceki kullanıcısı nasıl kullanmıştır bir şey diyemeyiz adam sıkıntısı olsa bile size söylememiş olabilir mümkünse kutusu ve faturasıyla birlikte alın.

Klavye kronik sorunsuz güzel bir klavye, uzun süre kullanma şansım olmuştu. Lakin klavyeleri 2.el taraftı olmayan birisiyim çünkü tamamen zar atmış oluyorsun. Şansına ne çıkarsa. Eğer 350 400 bandına çekebilirsen parayı incehesap.com'da Gaming gecelerinde indirime giriyor denk gelebilirsin. Lakin o kadar param yok diyorsan da sana kalmış bir durum.

Eğer ürün mavi Switch ise sıfır olarak Galax Stealth 03 almanızı tavsiye ederim. 2. el klavye tavsiye etmem.

Eğer ürün mavi Switch ise sıfır olarak Galax Stealth 03 almanızı tavsiye ederim. 2. el klavye tavsiye etmem.

Bende vazgeçtim hocam 2. el almaktan. Ben fark etmesem adamlar eksiklerini söylemiyor. Birisinin F6 tuşu kaybolmuş farklı tuş takmış birisinin Z tuşunun ışıkları yanmıyor vs. 2. elden soğudum açıkçası. Sanırım biraz bütçemi zorlayıp ya Calypso ya da Redragon K552 alacağım. Bu ikisinden önerebileceğiniz var mı?

Geri
Yukarı