İkinci el grafik tablet önerisi

at4k4n.exe

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Olabildiğince ucuz olsun, bütçem kısıtlı. Bilgisayardan test çözerken Fatih kalem ile kullanacağım. Bir de Apple tabletlerdeki gibi eli algılamama durumu olursa çok iyi olur. Sahibinden Param Güvende ile satış yapan bir ilan olursa çok güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabildiğince ucuz olsun, bütçem kısıtlı. Bilgisayardan test çözerken Fatih kalem ile kullanacağım. Bir de Apple tabletlerdeki gibi eli algılamama durumu olursa çok iyi olur. Sahibinden Param Güvende ile satış yapan bir ilan olursa çok güzel olur.
Bildiğim bir ikinci el ürün var. Wacom CTL 472 small model. Bayağı kaliteli kendim de kullanmışlığım var

Huion 420 nasıldır hocam? Birkaç ay sonra kullanmayı bırakırım muhtemelen.
Hocam öylw markalara yönelmenizi önermem. Dediğim modelde 750 tl ye bir ürün buldum. Sıfır ayarında temiz gözüküyor. İsterseniz yardımcı olayım

Huion 420 nasıldır hocam? Birkaç ay sonra kullanmayı bırakırım muhtemelen.
Değişik bir sistem var birde technopatta. Bşka yrden konuşamıyoruz banlıyorlar. Öyle olmasa daha çok yardımcı olurum

Hocam öylw markalara yönelmenizi önermem. Dediğim modelde 750 tl ye bir ürün buldum. Sıfır ayarında temiz gözüküyor. İsterseniz yardımcı olayım

Değişik bir sistem var birde technopatta. Bşka yrden konuşamıyoruz banlıyorlar. Öyle olmasa daha çok yardımcı olurum
Hocam ban mı yediniz? Eğer öyleyse bu mesajı beğenin

Son düzenleme:

Hocam ban mı yediniz? Eğer öyleyse bu mesajı beğenin
Hocam linkini atabilir misiniz?
Yemek hazırlıyordum hocam, kusura bakmayın. Bu arada ban yiyince beğenme işlevi de kayboluyor.

Sıkıntı yok hocam, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Hocam durun gitmeyin söylemem lazım söyleyemiyorum

Sıkıntı yok hocam, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Tablete ben sahibim o söylediğim model bende var ordan anlayın demek istediğimi

REklam yapmamaya çalışıyorum sadece elimde o tabletten var reklam yaparsam ban yerim bizim bşka yrden konuşmmız lazım

Buradayım hocam. 100 mesaj 1 yıl şartı olmasa ikinci el alım satım serbest oluyor. Fiyat da iyiymiş hocam. Telefon alınca para da kalmadı, denkleştirince ben size yazarım hocam. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Buradayım hocam. 100 mesaj 1 yıl şartı olmasa ikinci el alım satım serbest oluyor. Fiyat da iyiymiş hocam. Telefon alınca para da kalmadı, denkleştirince ben size yazarım hocam. Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.
Rica ederim ama dediğim gibi satşı yapmk için bana bi insta telno gibi bişey vermeniz lazm

Emojilerle kodlayıp yapabilirsiniz
Rica ederim ama dediğim gibi satşı yapmk için bana bi insta telno gibi bişey vermeniz lazm
Emojilerle kodlayıp yapabilirsiniz

Geri
Yukarı