İkinci el i7 4720HQ ve GTX950M laptop alınır mı?

karamazow

Hectopat
Daha fazla  
2. el temiz Asus X550JX almayı düşünüyorum. CS:GO ve LoL oynuyorum, bu bilgisayar alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minimum 2 senelik bir ürün, fiyat olarak çok cazip durumda ise iyice test edilip belki alınabilir. Ne kadar isteniyor ürün için?

2. el temiz Asus X550JX almayı düşünüyorum. CS:GO ve LoL oynuyorum, bu bilgisayar alınır mı sizce?
Bence temiz kullanılmış ürünse alınır. CS:GO ve LoL oynanır harika bir şekilde. Arkadaş kalkıp BF1 oynucam dememiş ki desede o laptop HD çözünürlükte rahatça oynar. Aynısını 2.el daha dün arkadaşa aldık GTA 5 oynuyoruz güzelcene.

Mesele hangi oyunları açacağı değil zaten. Bugün aldın güzel güzel kurdun oyunları, yarın anakart yandı, ne yapacaksın? 2000TL verdiğin ürün 1günde elinde kaldı. 1000TL civarında olsa belki riske girilir. 2000TL'ye ondan performanslı sistem toplanıyor. Neden 2 senelik ürün alasın?

Mesele hangi oyunları açacağı değil zaten. Bugün aldın güzel güzel kurdun oyunları, yarın anakart yandı, ne yapacaksın? 2000TL verdiğin ürün 1günde elinde kaldı. 1000TL civarında olsa belki riske girilir. 2000TL'ye ondan performanslı sistem toplanıyor. Neden 2 senelik ürün alasın?
Farkında mısın? O bir laptop. Dediğin doğru daha iyi PC toplarsın. Peki laptop? O yüzden dedim temizse diye. Üstündeki çizikten bahsetmiyorum. Teste tabi tutacaksın. Sağlam çıkıp 3 gün sonra voltaj, ark vs vsden gümlerse o da şans işi.
Varsa önerin eşdeğer düzeyde laptop önerebilirsin. Veya alcan anakart yancak eyvah diye düşünülcekse 2.elden tabiki uzak durcan. Biz aldık şuanlık mutluyuz. :)

Umarım üzüm süre de kullanabilirsiniz. Aşağı yukarı aynı şeyi söylüyoruz. Ben de dizüstü bilgisayar kullanmayı tercih edenlerdenim. Oyun yanında iş için de bir kullanım söz konusu ise dizüstü mantıklı oluyor. Onun dışında sahiden fiyat olarak çok avantajlı değilse, 2. el almak yerine yeni bir masaüstü tercih etmek hem performans hem de gelecek 2 sene için bir garantili olması sebebiyle mantıklı geliyor. Arkadaş sadece dizüstü olsun da dememiş zaten. Bir tarafta taşınabilirlik diğer tarafta en az aynı performansla garantili sistem. Bence 2. seçenek... :)

Umarım üzüm süre de kullanabilirsiniz. Aşağı yukarı aynı şeyi söylüyoruz. Ben de dizüstü bilgisayar kullanmayı tercih edenlerdenim. Oyun yanında iş için de bir kullanım söz konusu ise dizüstü mantıklı oluyor. Onun dışında sahiden fiyat olarak çok avantajlı değilse, 2. el almak yerine yeni bir masaüstü tercih etmek hem performans hem de gelecek 2 sene için bir garantili olması sebebiyle mantıklı geliyor. Arkadaş sadece dizüstü olsun da dememiş zaten. Bir tarafta taşınabilirlik diğer tarafta en az aynı performansla garantili sistem. Bence 2. seçenek... :)
Aynen bende onu demeye çalıştım. Anakart yanma işi artık şans ama bütçe yetmiyorsa, taşınabilirlik ön plandaysa ve orta sistem arıyorsa ideal durduğu için ben 1. seçenek derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı