İkinci el laptop alınır mı?

NightUmut

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ikinci el laptop bakiyordum. Bazilari yeni almis 1 2 aylik fazlaliktan kullanilmadi diyor ya da ithal geldi kuruldu kullanilmadi diyor.
Faturali bir bicimde teslim edeceklerini falan yazmislar bu ilanlara guven olur mu? Yazanlarin hepsinin tek ilani var ya da diger ilanlari teknolojiden alakasiz yani laptoplar uzerinden ticaret yapmayanlar direkt tuketiciler ben ozellikle bunlara bakiyorum. Almak mantikli mi? Fiyat farki cok yuksek cunku.

Arkadaşlar ben ikinci el laptop bakiyordum. Bazilari yeni almis 1 2 aylik fazlaliktan kullanilmadi diyor ya da ithal geldi kuruldu kullanilmadi diyor.
Faturali bir bicimde teslim edeceklerini falan yazmislar bu ilanlara guven olur mu? Yazanlarin hepsinin tek ilani var ya da diger ilanlari teknolojiden alakasiz yani laptoplar uzerinden ticaret yapmayanlar direkt tuketiciler ben ozellikle bunlara bakiyorum. Almak mantikli mi? Fiyat farki cok yuksek cunku.
Tabiiki de alınır hocam, laptop eğer yeniyse açılması için bir neden yoktur eğer upgrade yapmadıysa. Bi onu kontrol edin çoğu laptopta normalde seal yani mühür oluyordu eskiden kasada hala var mı bilmiyorum. O yoksa açıldığı belli oluyor. İçiyle oynanmadıysa ve benchmarkları normalse alınır herhalde. Bir de ithal falan pek güvenmiyorum daha çok yurtiçi faturalı 3-4 aylık falan tercih ederim. Zaten fiyatlar o kadar uçtu ki kimse gidip ikinci el laptop'ı şu anın piyasasına yakın fiyata almaz. Zorunlu ucuza satıyorlar. -15 liraya aldığı laptop 25 olmuş, gidip kim ona 22-23 lira versin, zorunlu 17-18'e satıyor-

Geri
Yukarı