İkinci el iPhone 11 64 GB ne kadar eder?

Hocam senin piyasadan haberin yok sanırım. 7300-7400 TL sıfır ürünler zaten. Ürün 2.el olduktan sonra 1 gün bile geçse fiyatı düşer. Üstüne çizikleri var ve hatırı sayılır bir pil kullanımı var. 6000-6500 TL veren olacağını sanmıyorum.
Hocam Apple ürünü bu, değer kaybetmez. Dediğim gibi 3 günde piyasası düşen Android cihazlar ile karıştırıyorsunuz. Koysun bugün 5000 liraya yarın gelir kapısından alırlar. Ayrıca İphone 11 çok tutulan bir telefon piyasası baya fazla. Daha geçen gün 3 aylık cihazı arkadaşım yakınına 6500 liraya 'yakını' olduğu için sattı. Bu cihazda çizik falan var ama yine de en kötü 5750 edecektir ki sabredilirse 6200 6300 rahat eder.

Hocam Apple ürünü bu, değer kaybetmez. Dediğim gibi 3 günde piyasası düşen Android cihazlar ile karıştırıyorsunuz. Koysun bugün 5000 liraya yarın gelir kapısından alırlar. Ayrıca İphone 11 çok tutulan bir telefon piyasası baya fazla. Daha geçen gün 3 aylık cihazı arkadaşım yakınına 6500 liraya 'yakını' olduğu için sattı. Bu cihazda çizik falan var ama yine de en kötü 5750 edecektir ki sabredilirse 6200 6300 rahat eder.
Hocam ben zaten müneccim değilim. 4000 TL dedim ama en fazla olsun hadi 5000 TL. Bu dediğim benim görüşüm arkadaşın elindeki cihaza ben olsam o kadar veririm. Fazlası etmez benim gözümde. 6000 TL belki veren olur onu bilemem.

insanları yanlış yönlendirmeyin aynı durumda olan telefonların rakamlarına sarı siteden bakıp 300 lira altına koyarsınız olur biter atla deve değil.
Yukarıda da biri hatırı sayılı pil kullanımı demiş acaba onu yazılımsal olarak görmeseydi ne derdi acaba alıcıya?
kaldı ki bir senelik telefonda %9 kayıp oluşmuş(!)

Geri
Yukarı