İkinci el iPhone 6S nasıl?

Hocam iPhone telefonlar zaten pahalı ve bütçe bu kadar düşükken neden iPhone baktınız anlamadım, zaten yakında WhatsApp,Instagram desteği kesilir. Yukarıda atılan S9 daha iyi bir seçenek.

6S'e 2200 verilmez, almayın.
16 gblık alıp onu yükseltmek mantiklimi peki hocam 🥲🥲🥲

Hocam iPhone telefonlar zaten pahalı ve bütçe bu kadar düşükken neden iPhone baktınız anlamadım, zaten yakında WhatsApp,Instagram desteği kesilir. Yukarıda atılan S9 daha iyi bir seçenek.
6s e küçüklükten bi merakım var hocam herşeyi hoşuma gidiyor oyüzden

iPhone 6S 64GB için 2200’e bir ay önce sorsanız yüksek derdim ancak güzel ülkemiz ve fırsattan istifade eden güzel insanlarımız sağolsunlar laf edemeyeceğim, eğer Android bir model istemiyorsanız alınır (32’lik düzgün 7’lerden 1000 TL daha fazla istiyorlar ve de değmez).

iPhone 6S 64GB için 2200’e bir ay önce sorsanız yüksek derdim ancak güzel ülkemiz ve fırsattan istifade eden güzel insanlarımız sağolsunlar laf edemeyeceğim, eğer Android bir model istemiyorsanız alınır (32’lik düzgün 7’lerden 1000 TL daha fazla istiyorlar ve de değmez).
Maalesef hocam şu ülkeden zaten 3 yıla kurtuluyorum avusturyaya taşınıyoruz babam uğraşıyor duruyor hatlarımız var onları sattıktan sonra gitmeyi planlıyoruz ablamdan sonra banada dil kursu ayarlamayı düşünüyorlar 7 yıllık bi telefona bu kadar fiyat yazmak biraz absürt maalesef babam motorinden dolayıda kazancı düştü onuda pek zorlamak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı