İkinci el iPhone 7 Plus 128 GB ve iPhone 7 128 GB ne kadar eder?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Elimde bir tane 128 GB iPhone 7 siyah telefon var, kullanırken düşürdüm ve şu an telefon çalışmıyor. Daha önce de suya düşmüştü, o zamandan beri sıkıntılıydı zaten, anakartında mı ne sorun var denmişti. Bu telefon ne kadar eder tahmini?
İkinci olarak da 128 GB iPhone 7 Plus 128 GB Siyah telefon var, bu telefonun hiçbir sorunu yok. Kutusu sanırım yok, garantisi de yok ancak arka tarafta küçücük belli bile zor olan bir çizik haricinde ne performans olarak ne de çizik vs. olarak bir sorunu yok.
Bu iki telefonu satıp iPhone X almak istiyorum. Piyasaya hakim arkadaşlardan da bu iki telefonun ne kadar edeceği hakkında bilgi istiyorum, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışmayan 7 500-600, 7+ ise 3.5-4K civarı edebilir.
7, 800. 7+, 4000 etse 4800 lira yapar. 200 daha eklesen 5000 olur. Şimdi iPhone X konusunda anlamadığım bir şey var. iPhone X'lerin çoğunun FaceID'si çalışmıyor. Bunun sebebi sadece ekranın yan sanayi olarak değiştirilmesiyle çalışmaması mı? Bir ilanda güncellemeden sonra gitti yazıyordu. Başıma böyle bir şey gelebilir mi? iPhone X'i alma sebebim FaceID'si değil şık tasarımı ancak TouchID de olmadığı için telefonu açmak ve şifre girmek çok eziyetli bir hale gelecek, böyle de olacaksa almam yani.

Geri
Yukarı