iPhone 7 128 GB vs iPhone 7 Plus 32 GB

Plus modelinin çift kamera olması seni yanıltmasın, 7 modeline göre bir artı olsa da iki telefonun kamera performansları benzer. Performans olarak İphone 7 daha üstün. Batarya performansı ve ekran olarak ise 7 Plus modeli daha iyi. 7 Plus modelinin RAM avantajı da var. Gerçi İphone 7'nin 2 GB RAM olması da sıkıntı yaratmaz ama yine Plus modeli bir adım önde bu konuda. İki telefonunda fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum, iki model arasında da fiyat olarak çok fark var. İphone 7 önereceğim ama bataryası seni memnun etmeyebilir, Plus almanı öneririm o da aradaki fiyat farkı için değer mi bence değmez ne kadar iyi olsa da. 6S ve 6S Plus modellerine göre CPU-GPU dışında radikal değişiklikler yok, 6S-6S Plus modellerinin donanımı da o çözünürlükler için yeterli. İlla İphone alacaksan bütçe sıkıntın yoksa 7 Plus al, ben olsam İphone alsaydım 6S Plus alırdım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı