İkinci el iPhone 7 Plus alınır mı?

Anrdoid ile Iphone arasında baya fark var alışmanız uzun sürer.
Abartmayın bence. İnsanlar bu konuya çok takılıyor. İlk aldığında 30 dakika karıştırsın temel kullanımı çözer. 1-2 hafta içinde normal işletim sistemi gibi kullanmaya başlar. Daha akıcı ve performanslı olduğunu hissetmeye başlar.

Abartmayın bence. İnsanlar bu konuya çok takılıyor. İlk aldığında 30 dakika karıştırsın temel kullanımı çözer. 1-2 hafta içinde normal işletim sistemi gibi kullanmaya başlar. Daha akıcı ve performanslı olduğunu hissetmeye başlar.
Kendimden biliyorum baya değişik geldi Iphone en sonda arkadaşıma verdim.

Kendimden biliyorum baya değişik geldi Iphone en sonda arkadaşıma verdim.
Çok garip geldi hocam. En kötü ihtimalle 1 hafta içinde iPhone kullanmaya alışırsınız.

@Despott Bir süre kullanınca alışıyorsunuz. Fiyatı çok abartı olmadığı sürece alınır ve işlerinizi hayli hayli görecektir. Batarya konusuna dikkat edin, fiyatları tuzlu.

İkinci el iPhone 7 Plus alınır mı?

Onlarca cihaz alıp sattım iPhone cihazları arasında.
Garantisi varsa ve fiyatı çok yukarıda değilse alınabilir.
Size tecrübelerimden bazı şeyler aktarmak istiyorum.

Kesinlikle faturalı olmasına dikkat edin ve faturayı kontrol edin.
Garanti süresinin olması olası bir arızada işinize çok yarayacaktır.
IMEI numarasını ve seri numarasını kontrol edin.
Cihazın yurtiçi veya kayıtlıysa kaydını kontrol edin.
Pil durumunu, parmak izini ve kamerayı kontrol edin.
Cihazın ayarlar kısmından kameraya gelerek 4K çekime ayarlayın ve kısa bir video çekip o videoyu izleyin.
Portre modunu test edin.
Cihazın kasasının çıkmış olabileceğini unutmayın ve kontrol edin.
Ekranın orijinalliği için, telefonun ekranının beyaz olacağı bir uygulamaya gelip parlaklığını devamlı açıp kapatın. (Kayma, titreme ve iç ekranda oluşan izler ekranın arızalı veya sahte olduğunu belirtir.)
Telefon kasasını kontrol edin.

Apple hesabından çıkış yapıldığından emin ol, telefonu salla içinde bir şey sallanıyor mu diye kontrol et, benimkinde sallayınca içinden bir parça sallanıyor ve "Servis Yok" hatası alıyorum düzeltmek için illa SIM kartını çıkartmam gerekiyor, telefonun arama ekranına *#06# yazıp IMEI numarasını sorgulayın, kutusundaki IMEI, kutusunun içindeki kağıtlardaki IMEI ve telefondan baktığın IMEI numarası aynı olduğundan emin ol. Apple garanti sorgulama sayfasına cihazın seri numarasını girip garanti durumunu kontrol edin. (Seri numarasına bakmak için genel kısmından hakkında kısmında yazıyor) SIM kartı yuvasını çıkartın ve SIM kart yuvasının deliğinde kırmızı bir işaret varsa cihaz su almıştır yani cihazı almayınız. Ayarlardan Pil kısmına gelin ve pil sağlığına basın ve pil sağlığının yüzdesini kontrol edin %81 ise pil hızlı bitebilir.

IMEI Sorgulama: LINK
Apple Garanti Sorgulama: LINK
Sıvı Teması Kontrol Etme: LINK

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı