İkinci el iPhone alırken telefoncuda kontrol ettirmek için ne kadar isterler?

caustictune

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 2. el bir iPhone almayı düşünüyorum ve alırken bir telefoncuda kontrol ettirmek istiyorum. Telefoncular bu işlem için ne kadar fiyat alıyor bilgisi olan varsa bilgilendirsin teşekkürler.

Merhaba 2. el bir iPhone almayı düşünüyorum ve alırken bir telefoncuda kontrol ettirmek istiyorum. Telefoncular bu işlem için ne kadar fiyat alıyor bilgisi olan varsa bilgilendirsin teşekkürler.
Telefoncuda kontrol etmek ilk olarak kontrol ettireceğin kişiye saygısızlık. Sonuçta adam da bu işi yapıyor. Ayrıca art niyetli birisi olmayan hataları sana söyleyip cihazı almaktan vazgeçmeni sağlayabilir. Kendin nasıl inceleyeceğini bilirsen sorun olmayacaktır.

Telefoncuda kontrol etmek ilk olarak kontrol ettireceğin kişiye saygısızlık. Sonuçta adam da bu işi yapıyor. Ayrıca art niyetli birisi olmayan hataları sana söyleyip cihazı almaktan vazgeçmeni sağlayabilir. Kendin nasıl inceleyeceğini bilirsen sorun olmayacaktır.
Rehber için teşekkürler açıkçası benimde içime sinmiyordu zaten telefoncuya götürmekte değişen bir parçayı anlayabilecek miyim pek bilmiyorum. Birde yeni konuda açabilirim isterseniz ama burdan da sorayım iphone se 2020 almak istiyorum ama instagram youtube gibi uygulamaları sizce kaç yılına kadar kullanabilirim?

Son düzenleme:
Rehber için teşekkürler açıkçası benimde içime sinmiyordu zaten telefoncuya götürmekte değişen bir parçayı anlayabilecek miyim pek bilmiyorum.
Teşekkürler :). Rehberi incelersen biraz olsun fikir sahibi olursun. Çok anlayan birisi değilsen zaten kutulu, faturalı ve garantili cihazlara yönelmeyi tercih et.

Geri
Yukarı