İkinci el iPhone X alınır mı?

ququleta

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 PH Ekran Kartı, 16GB RAM, i5 9400F İşlemci ve MSI H310 Prime Anakart.
iPhone X almayı planlıyorum. Sahibinden'de baktım 8-9k civarına satılıyor. Bu cihazlar güvenilir mi? Yoksa sağlam bir iPhone 8 falan mı alayım? Çok kararsız kaldım. Telefon satan-alan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Güncellemeyi kesti o cihazlar biraz daha yükselin ya da Android tarafına yönelin.

Yıllardır Android kullanıyorum hocam. Sıkıldım artık aynı arayüzü görmekten. Ayrıca güvenli olduğu için iPhone'a geçmeyi planlıyorum.

iPhone X almayı planlıyorum. Sahibinden'de baktım 8-9k civarına satılıyor. Bu cihazlar güvenilir mi? Yoksa sağlam bir iPhone 8 falan mı alayım? Çok kararsız kaldım. Telefon satan-alan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
Hayır alınmaz.

Bizzat şu an kendimde satıyorum, güncelleme konusuna bu yaştaki cihaz için takılmak saçma. Çok para vermeden iyi ekranlı bir iPhone almak istiyorsanız olabilir. XR almak gibi bir hataya da düşme yine X in bir piyasası var XR'ı elden çıkarması çok zor.

Yıllardır Android kullanıyorum hocam. Sıkıldım artık aynı arayüzü görmekten. Ayrıca güvenli olduğu için iPhone'a geçmeyi planlıyorum.
Pro/ProMax dışında iPhone alarak hata yapma. Alacaksan pro/ProMax modellerinden birini al ki iPhone "kullanıyorum" diyebil. Ayrıca x güncellemeyi kesti.

Yeni konular

Geri
Yukarı