İkinci El kategorisinde açtığımız konuları düzenleyince neden "Onay Bekleyen Konular"a düşüyor?

Technopat, 2. el satışlarında bir sorumluluk kabul etmiyor. Bu tamamen alıcıyla satıcı arasında olan bir durum. Technopat eğer beni bağlamıyor diyorsa güvenlik kısmında da onları bağlamaz, dolayısıyla bunun önlemini almak Technopat'a düşmez, alıcıya düşer.
Sorumluluk almadığını biliyorum ama dolandırılma gibi durumları azaltmaya çalışılması normal bir durum. Mesaj sınırını arttırma gibi.

Sorumluluk almadığını biliyorum ama dolandırılma gibi durumları azaltmaya çalışılması normal bir durum. Mesaj sınırını arttırma gibi.
Mesajı çok olan dolandırıcı olmaz yani :D

Mesajı çok olan dolandırıcı olmaz yani :D
Örnek verdim.

1649179984070.png

Yukarıda da yazdığı gibi dolandırıcılara karşı önlem.

Her ikinci el konusu düzenlendiğinde tekrar onaya düşürecek bir sistem yok, sizin son konunuzda bir şeyler olmuş tam anlayamadım. 10 dakika içinde üç düzenleme, ondan sonra bir düzenleme daha yapmışsınız sistem tekrardan onaya düşürmüş. Kısa süreler içerisinde tekrardan onaylamışız.

Her ikinci el konusu düzenlendiğinde tekrar onaya düşürecek bir sistem yok, sizin son konunuzda bir şeyler olmuş tam anlayamadım. 10 dakika içinde üç düzenleme, ondan sonra bir düzenleme daha yapmışsınız sistem tekrardan onaya düşürmüş. Kısa süreler içerisinde tekrardan onaylamışız.
Emin olmak açısından 1-2 arkadaşıma daha sordum ve onlarda da benim gibi arka arkaya düzenleme yapmamalarına rağmen bu olay olmuş.

İkinci el dışında konularda satış yapılmasını engellemek adına bir sistem kurduk, onun yüzünden tekrar düşüyor olabilir ama son açılan ikinci el konuların %90'ı düşmemiş, küçük bir kısmı sadece tekrar düşmüş görünüyor. Bunu çözene kadar da ikinci el konularını açmadan önce her şeyi tam olarak doğru yazdığınızdan emin olun. Fiyat değişikliği için de rapor sistemini kullanırsanız konu muhtemelen onaya tekrar düşmeyecektir.

Onaya tekrar düşen konuları da hızlı bir şekilde tekrar onaylıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı