İkinci el Kron XC150 alınır mı?

Cante35

Decapat
Bisiklet almayi dusunuyorum. Gozumu Kron XC150'ye diktim. İkinci el alacağım fakat kafami kurcalayan durum, eski modellerde gidon kısmında kırılmalar gibi durumlar oluyor gibi bilgiler paylaşılmış. Ben oncesinde motor suruyordum fakat 2 ay once bir kaza gecirdim, bir iki kırıkla atlattım. Şimdilik kışı bisikletle geçirmek istiyorum ve bir iki tane Kron buldum ama sanırım eski seriler çünkü yeni serilerle renk farkı var. Bu durum beni üzer mi? Şimdiden herkese teşekkürler.
@BilgisayarKurdu özellikle senden destek bekliyorum okuduğum kadarı ile seninde ilk bisikletin XC150 imiş yani o gidon problemi ile yüzleşmiş olman doyurucu bir cevap almamı sağlarsın diye düşünüyorum . not: boyum 181 kilo 75 civarı kadro 18 yeterli olur sanırım ??

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim Kron XC150'nin eski ve yeni serileri dahil olmak üzre karşılaştığım tek sorun; kronik arka göbek milinin yamulması problemi. Gidonda; amacı dışında kullanmadığın vakit herhangi bir sorun olacağını zannetmem.
1 metre drop atladığım da oldu bu bisiklet ile, gidondan yana sıkıntı yaşamadım ancak arka göbek çok fazla darbeye gelmiyor.

Sen drop yapmadığın sürece kolay kolay sorun yaşamazsın, patika yol bisikleti zaten bunlar.
Bildirimi doğru yapamamışsın o yüzden gecikmeli cevap verdim :) @Cante35

Arkadaşlar benim Kron XC150'nin eski ve yeni serileri dahil olmak üzre karşılaştığım tek sorun; kronik arka göbek milinin yamulması problemi. Gidonda; amacı dışında kullanmadığın vakit herhangi bir sorun olacağını zannetmem.
1 metre drop atladığım da oldu bu bisiklet ile, gidondan yana sıkıntı yaşamadım ancak arka göbek çok fazla darbeye gelmiyor.

Sen drop yapmadığın sürece kolay kolay sorun yaşamazsın, patika yol bisikleti zaten bunlar.
Bildirimi doğru yapamamışsın o yüzden gecikmeli cevap verdim :) @Cante35
hocam sizden haber alamayınca eski kız arkadaşıma yazdım oda bisikletçi , işe gidip gelmek için bisiklete ihtiyacım olduğunu söyledim oda bana city bike al dedi . bende hız tutkunluğu var açıkçası motorculuktan olsa gerek , 2. el bakarken SE racing monterey 24 vites modelini 2. el satın aldım gerçekten keyifli şu an için 2 kere işe gittim 1 -2 gün yağmurluydu gidemedim kilit falan almam lazım iş yeri içeri almama izin vermiyor artık ama genel olarak memnunum bisikletten sizinde bir bilginiz varsa duymak isterim
iyi günler , yanıtınız için teşekkürler

F3FC8539-0040-4242-BAFE-C4C81B709EF8.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı