İkinci el Kron XC150 alınır mı?

Sahil kenarında kullanım için uygun mudur? Bir de ayıp olmayacaksa bir şey daha sorabilir miyim? Boyunuz ne kadardı? Benim de içime yattı bu bisiklet. :)
Hocam boyum 185 cm. Aldığımda 1.74 civarıydım. Şu an aslında tam yerine oturdu diyebilirim. Sahil için gayet güzel. En son vitese alıp kumların arasında tek ittirişte onlarca metre gitmenin verdiği haz süper hocam. :D

Hocam boyum 185 cm. Aldığımda 1.74 civarıydım. Şu an aslında tam yerine oturdu diyebilirim. Sahil için gayet güzel. En son vitese alıp kumların arasında tek ittirişte onlarca metre gitmenin verdiği haz süper hocam. :D
Boyum biraz kısa geliyor galiba. :D 165CM üstüydüm en son. :D Biraz büyük gelir mi acaba? 27.5 Jant sonuçta. Biraz ondan şüpheliyim. :)
Gayet temiz duruyordu. Birkaç şeyi değiştirmiş hatta. Neden bu kadar ucuza sattığını sordum, kış geldiği içinmiş. Biraz beni yiyor gibi geldi ama, görünüşünde gerçekten hiçbir şey yoktu. İlanını arıyorum şu an bulursam paylaşacağım.
Hangi şehir? :D
1601982674781.png

Yok hocam gayet iyi boyunuza göre. Zaten geleceğe dönük bir bisiklet. 1.70 civarlarına çıkarsanız gayet süper olur sizin için. :)
Beni aydınlattığınız için teşekkürler. 😍

Her hangi bir kusuru var mıydı peki? Bisiklete sinyal projem var bu arada. :D Yabancı bir sitede görmüştüm. :)
@Affansen İstanbul, Güngören.
Uzak. Ama aradığınız için teşekkürler. :)

Alırken pedallarda yamukluk var mı?
Tekerlekte sallanma var mı?
Fren hidroliği nasıl?
Kozmetik olarak çok hırpalanmış mı?
Bisikleti zorlayınca dişlide atlama var mı?
Vitesleri düzgün atıyor mu?
Bunlara dikkat edebilirsiniz.

Alırken pedallarda yamukluk var mı?
Tekerlekte sallanma var mı?
Fren hidroliği nasıl?
Kozmetik olarak çok hırpalanmış mı?
Bisikleti zorlayınca dişlide atlama var mı?
Vitesleri düzgün atıyor mu?
Bunlara dikkat edebilirsiniz.
Gidip test ettiğimde zorlandığını veya yıprandığını nasıl anlarım? :)
Kusuru olsa söylerdim hocam:D. Problem yok gönül rahatlığı ile kullanırsınız. Görmek isterim açıkçası 😁. 900 mesaj oldu sanırım.
Sinyal işini bugün akılma geldi. Transistör, kapasitör, ve buton işimi göreceğini düşünüyorum. :)

Peki gidon kırılması olayı oldu mu? Çok zorlamayacağım gidonu. :D

Gidip test ettiğimde zorlandığını veya yıprandığını nasıl anlarım? :)

Sinyal işini bugün akılma geldi. Transistör, kapasitör, ve buton işimi göreceğini düşünüyorum. :)

Peki gidon kırılması olayı oldu mu? Çok zorlamayacağım gidonu. :D
Gidonu birkaç kere döndürdüm 360 derece. Gayet kompakt hoş bir yapısı var. Kendiniz zorla çekmediğiniz sürece bir sorun olmaz. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı