İkinci El Monster Laptop Alınır mı?

Enes Tayboğa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İkinci el Monster buldum. Monster'in eski laptopları sıkıntılı diye duydum. Sizce alınır mı?
En fazla PUBG oynayacağım.
Özellikler
  • Intel i7 6700 HQ
  • 16 GB DDR4 2133 MHz
  • 2 GB GTX 950
  • 1 TB HDD
@NookumPie
@BERWAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şöyle ki ben ikinci el PC'ye güven duymuyorum. Hele ki laptoplarda. Eğer bu PC ucuz ise bir sıkıntısı var demektir. Pahalı ise zaten üzerine biraz daha para eklenip güzel bir PC alınabilir.
Alıp memnun kalamayabilirsiniz. Memnun da olabilirsiniz, biraz şans işi.

İkinci el bir bilgisayar bazı durumlarda iyi veya kötü olabilir fakat size bu bilgisayarı çok tavsiye demem çünkü içerisinde artık gelecekteki çoğu oyun için hazır olmayan 2 GB 950M var üstüne para ekleyip sıfır bir laptop almanız daha iyidir.

Garanti bitmişse bence hiç bulaşmayın. Satan kişiler şeffaf olmayabilir. Adam sorunu yok deyip veriyor bir bakmışsın ekranında problem var, ısınma desen termal macun değişsen de düşmüyor. Ben de olsam bulaşmam. Yakın tanıdıktır sorun olmadığını bilerek alırsın ve uygunsa düşünülebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı