İkinci el Lenovo G570 (Arızalı)

BlackBelt

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Kadıköy
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım çok eskidiği için yeni bir bilgisayar almayı düşünüyordum fakat babam maddi durumumuzun şu an için el vermeyeceğini anca yaz sonunda bilgisayar alabileceğimizi söyledi. Buna binaen bende arkadaşımın Lenovo G570 ini satın almayı düşünüyorum. Yalnız bir durum var; laptopun ekranı kırık ve klavyesinde bir takım arızalar var. Bunlar benim için önemli değil zaten bir monitör gelecek ve onu bağlayacağım, klavye ve farem de var. Sadece elimdeki bilgisayardan kurtulmak istiyorum artık. Chrome' da bile kasmaya başladı, açılması neredeyse 5 dakikayı buluyor bazen, güncelleme almıyor vesaire. Her neyse şu anki piyasa fiyatı 1000 TL olan, ekranı ve klavyesi olmayan bu bilgisayara karşılık arkadaşıma 250 TL teklif etmeyi düşünüyorum. Sizin önerileriniz nelerdir? :)
Gelecek olan monitör : www.vatanbilgisayar.com: 21,5'' LED MONİTÖR - Vatan Bilgisayar

Alacağım laptop : Lenovo G570 Intel I5-2410m 2.30 Ghz Diz Üstü Bilgisayar 36976011 - n11.com

İyi bir bilgisayar olmadığını biliyorum ve oyun oynamıyorum. Sadece internet performansı artsın diye alacağım. Seneye ygs sınavı var ve internetten yoğun bir şekilde video izliyorum. O yüzden ihtiyaç duyuyorum ve bütçem aşırı derecede az. Sizce o laptop ne kadar eder?

Orta düzeydir diye tahmin ediyorum. Yada şunu arkadaşınıza bir teklif edin parayı hazırlayın. Makineyi alsın gelsin bi kurulum yapın ufak tefek bir kaç video izleyin baktınız sorun yok arkadaşınıza parasını verirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı