Lenovo G570 Upgrade

özdemir Sarı

Hectopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm öncelikle.

Yaklaşık 2-3 sene önce aldığım Lenovo G570 laptopta görünen kronik bir sorun olan menteşe sorunu kasayı mahvetti. İnternetten araştırdım ve Lenovo'nun G575 kasasını alt kasa üst kasa olarak değiştirmek istiyorum, ilk başta sonradan bir SSD takmak ve ekran kartı, RAM güncellemek istiyorum.

Daha önce G570 kullanıp bir şeyleri update edenler var mı acaba? Ya da bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Birkaç parcayı değiştirip biraz daha hızlı daha verimli bir laptop elde etmek istiyorum. Bilgisi olan abilerim yardımcı olursa çok sevinirim, çok teşekkürler.

Ben de yavaştan başlayacağım, fotoları geçirdiği aşamaları buraya atacağım, bunu yapmayı düşünen çok kullanıcı gördüm araştırırken, şimdiden çok teşekkürler yardımcı olan olmayan herkese :)

i7 gibi bir işlemci, güzel SSD ile destekleyip sağlam yeni bir oyuncu bilgisayarına yakın performans olmasını planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski kasa parçalanmadıysa menteşeleri alt kasaya yuva açıp vidalayarak üst kasayı kaldırma sorununu kökten çözebilirsin.
Zaten aynı sorun diğer kasada da var. :kıkırda:
SSD ve RAMde sıkıntı yok.
Ekran kartı olmaz dolayısıyla büyük projen suya düşüyor, ekran kartı iyi olmayan makinaya Xeon işlemci takabilsen bile iş oyuna gelince işe yaramaz.

Yani sağını solunu toparlayıp elden çıkarmayı da planların arasına kat.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı