İkinci el Matebook D15 ne kadar eder?

4500U oyun performansı olarak da üstün:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuçta bir nesil üstü :)

Bende 3500u daha iyi demedim zaten ama thread sayısı fazla olduğu için render vs gibi işlerde daha iyi performans gösterir bu arada sizin Satılık laptop işi ne oldu sattınız mı? Ben 3450TL'ye sattım :D

Satıp sistem toplayacak zamanım olmadı, kardeşim sürekli canlı derse giriyor. Laptop'u satışa koyacağım, biriyle anlaşacağız, parayı alacağım, yeni parçaları sipariş edeceğim, testlerini yapacağı oohoo... Ama sizin laptop çok ucuza gitmiş bence, ben şu anki halimle 3500'e satacağıma inanıyorum :)

Satıp sistem toplayacak zamanım olmadı, kardeşim sürekli canlı derse giriyor. Laptop'u satışa koyacağım, biriyle anlaşacağız, parayı alacağım, yeni parçaları sipariş edeceğim, testlerini yapacağı oohoo... Ama sizin laptop çok ucuza gitmiş bence, ben şu anki halimle 3500'e satacağıma inanıyorum :)
Araya gireyim :) o hangi model hocam?

Hocam 2000 TL fiyat çekenler oldu kavga ettim neredeyse ufak hasarları vardı donanımsal değil ama çizik falan ezikler vardı yine iyi gitti yarın gibi ben parayı adamda laptopu alacak darısı sizin başınıza RTX 3060 ucuza çıksa da sistem toplasam:D

Araya gireyim :) o hangi model hocam?
G5 250 hocam. Konu açmıştım şu şekilde:

Konunuzu çok dağıttık sanırım, kusura bakmayın. Piyasayı iyi takip ederseniz yükseldiği bir sırada 5300-5500'e falan satarsınız diye düşünüyorum.
2000 TL fiyat çekenler oldu
Hakaret gibi, bana 2000 TL deseler mahkemeye giderdim :p

Konunuzu çok dağıttık sanırım, kusura bakmayın. Piyasayı iyi takip ederseniz yükseldiği bir sırada 5300-5500'e falan satarsınız diye düşünüyorum.
Sorun değil biraz da sohbet amaçlı açmıştım aslında.

Swift 3 ü de keseye koyunca 5000 hakkıdır diye düşünüyorum şu an. Ben 5200 demiştim karşı taraf da 5000 demişti.

G5 250 hocam. Konu açmıştım şu şekilde:

Hakaret gibi, bana 2000 TL deseler mahkemeye giderdim :p

Sizin GPU nuz benim kinden daha kötü raminizde az belki 3500e gider ama benim gibi ölü fiyat verenler olacaktır adama kızınca 2000TL fiyat verdi diye atarlanıyor bir de. Al yap satçı yazdı 3000TL'ye alacak mış üst kasayı değiştirip 3500e satacakmış ben bilmiyor muyum sanki temiz laptop diye en az 4-4.2K ya satmaya çalışacak her neyse satıldı sayılır artık ekran kartı arayışlarındayım en kötü 1660S 10400FLI hazır sistem alacağım ama size 3400-3300TL gibi fiyat çekerlerse bence satın çünkü ekran kartınız pek iyi değil. O dolandırıcıları 3.-4. nesil laptopları 3600TL'ye falan koyduklarına bakmayın onlar tamamıyla fırsatçı.
Sorun değil biraz da sohbet amaçlı açmıştım aslında.

Swift 3'ü de keseye koyunca 5000 hakkıdır diye düşünüyorum şu an. Ben 5200 demiştim karşı taraf da 5000 demişti.

Bence 5300e rahat gider olmadı 5200e satarsınız elinizde ki laptop gayet iyi donanımlara sahip.

Düşünceniz iyi ancak moderatörler aynı şeyi demiyor :) Kaç kere bu sebepten ötürü yediğim "Gereksiz mesaj" cezam var. Kozmetiği iyiyse ve SSD sağlığı falan yerindeyse 5100-5300 civarına kesin alıcı bulursunuz bence.

2 saat önce cümleyi birleşik yazmaktan dolayı ban yedim oysa ki düzletmeyi yaptım ve kısa bir cümleydi sonlarında da nokta vardı küfürlere ban atılmıyor mesajlara anında ban atılıyor cihaz temizsemin 5200'e gider.

Düşünceniz iyi ancak moderatörler aynı şeyi demiyor :) Kaç kere bu sebepten ötürü yediğim "Gereksiz mesaj" cezam var.
Sohbet derken havadan sudan değil konuyu biraz tartışma amaçlı, amaç fikir alışverişinde bulunmak yani :)
Kozmetiği iyiyse ve SSD sağlığı falan yerindeyse 5100-5300 civarına kesin alıcı bulursunuz bence.
SSD sağlığı gayet yerinde zaten Samsung 970 Evo emsali bir ssd var içinde. Ama kozmetiği sıfır gibi değil. Sanırsam 5K makul bir fiyat olacak.

Geri
Yukarı