İkinci el pazarının en ucuz ekran kartları(!)

Sinopro2

Picopat
Evet arkadaşlar malum sitedeki en uygun ekran kartları.

Bunların Allah korkusu var mı, ya da 10-11 yaşlarındaki çocuk eğlence olsun diye mi yaptı?

Screenshot_2020-11-26-10-38-27-666_com.abtnprojects.ambatana.jpg

Screenshot_2020-11-26-10-38-14-349_com.abtnprojects.ambatana.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti gibi kaç senelik kartı hala "pubg mobil açıyor abi gta 5 açıyor" diye satın alıp kullanıyorlar. Fiyatını hak etmiyor fakat yurdum insanına bir şey anlatamazsın, "pubg mobil" açsın yeter. Dün de bilmem kaç bin liralık sistem resmi atıp "PUBG oynamak için alacağım, sistem iyi mi?" diye sordu birisi. "Steam PUBG?" dedim. Ve o harikulade cevap geldi. "mobil"

Konu ekran kartı ama şu eşsiz indirimi paylaşmazsam olmaz.
B460M-A PRO anakart:
MSI B460M-A PRO Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (609)
MSI B460M-A PRO Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933(OC) M.2 Anakart fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (769)
Letgo'da ise eşsiz fiyat:

b460m.png

Bir saattir bakıyorum linki attığım B460'lar ile bunun ne farkı var diye bir fark göremedim. Bir de size sorayım dedim. Özel üretim falansa öğrenmiş olurum.

1050 Ti gibi kaç senelik kartı hala "PUBG Mobile açıyor abi GTA 5 açıyor" diye satın alıp kullanıyorlar. Fiyatını hak etmiyor fakat yurdum insanına bir şey anlatamazsın, "PUBG Mobile" açsın yeter. Dün de bilmem kaç bin liralık sistem resmi atıp "PUBG oynamak için alacağım, sistem iyi mi?" Diye sordu birisi. "Steam PUBG?" Dedim. Ve o harikulade cevap geldi. "Mobil"

Yalnız cidden i7 8750H ile GTX 1050 Ti'lı labtobumla Very High ayarlarda GTA 5 oynuyorum 60FPS üstü bir performansı var?

Geri
Yukarı