Mining için kullanılmış ikinci el ekran kartları alınır mı?

karl_sama

Decapat
Arkadaşlar sahibinden.com'da ikinci el ekran kartlarına baktığımda ucuz olanlar genellikle mining için kullanılmış oluyor. Bu işlem ekran kartının performansını düşürür mü?

Arkadaşlar sahibinden.com'da ikinci el ekran kartlarına baktığımda ucuz olanlar genellikle mining için kullanılmış oluyor. Bu işlem ekran kartının performansını düşürür mü?
Hayır alınmaz ömrünün yarısından fazlasını kullanmıştır o kartlar. 3 4 ay boyunca tam güç kullanıldığını düşünün.

Mining ismi geçen her şeyden uzak durulması gerek. Ekran kartının ömrünün yarısından fazlasını yiyor 7/24 son güçte açık tutulduğu için. Performansı da düşük olur, yanına bile yaklaşmayın ucuz diye.

Peki bu kartlar beni 2 veya 3 yıl kadar götürür mü? (Oyun için kullanacağım)
Ben 6 bilemedin 8 ay diyorum, ama böyle olsa bile kesinlikle önermem. Bir kart alındı mı o kart rahat 5 sene götürmeli. Sırf 200-300 lira için kaç seneden olmayın.

Madencilik kartının satıcısından öncesinde de madencilik için kullanıldığını kestirmek zordur. Satıcı sana en iyi ihtimalle 2 ay kullanılmış der halbuki o da bir başkasından atıyorum 5 ay madencilikte kullanılmış şekilde almıştır. Madencilik denmişse almadan önce en kötü ihtimalleri hesaba katmalısın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı