İkinci El PS4 2500 Liraya Uygun mu?

Alırken dikkat etmem gereken şeyler var mı?
Evet, kesinlikle. Etrafına bakın, ürün açılmış mı diye kontrol edin. Açıldığını farkederseniz neden açıldığını sorun. Sonra oturun 1-2 saat boyunca GTA V gibi PS'i yoran oyunlar oynayın. Eğer yüksek fan sesi alırsanız ordan kaçın.

Evet, kesinlikle. Etrafına bakın, ürün açılmış mı diye kontrol edin. Açıldığını farkederseniz neden açıldığını sorun. Sonra oturun 1-2 saat boyunca GTA V gibi PS'i yoran oyunlar oynayın. Eğer yüksek fan sesi alırsanız ordan kaçın.
PS4'ü 1-2 saat boyunca oynayabileceğim bir yerde buluşmamız lazım o zaman değil mi?

Ben mega paket + 1 hediye kol (ve) + 2 hediye oyunu, 2200 TL karşılığında almıştım.
Ürün de neredeyse hiç kullanılmamıştı.
Hediye oyunlarda toplam 400 TL ediyor.
Yani demek istediğim şey, bence daha iyisi bulunabilir.
Fakat içindeki oyunlar güzelmiş ve pahalı oyunlar.

Ben mega paket + 1 hediye kol (ve) + 2 hediye oyunu, 2200 TL karşılığında almıştım.
Ürün de neredeyse hiç kullanılmamıştı.
Hediye oyunlarda toplam 400 TL ediyor.
Yani demek istediğim şey, bence daha iyisi bulunabilir.
Fakat içindeki oyunlar güzelmiş ve pahalı oyunlar.
Ya hocam herkes böyle söylüyor ama bak şunu anlayın artık fiyatları uçtu artık o fiyata bulunamıyor şunu söyleyip durmayın şimdi o fiyata bulursanız söyleyin biz de alalım

Ya hocam herkes böyle söylüyor ama bak şunu anlayın artık fiyatları uçtu artık o fiyata bulunamıyor şunu söyleyip durmayın şimdi o fiyata bulursanız söyleyin biz de alalım
İki ay önce aldım. 😂
Ayrıca konsol dahil bazı ürünlerin vergileri Sonbahar'da düşecek(miş).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı