İkinci el RTX 2080 Ti ne kadar eder?

Dini inancınızı bilmiyorum fakat kul hakkına girmemek amacıyla, ne olursa olsun yapılmaması taraftarıyım ben. Ayrıca evet böyle kişiler cidden sinir bozucu ve ülkenin "koyun" kısmından, kelimenin tam manasıyla "etinden, sütünden" yararlanan kesim.

Koyun olmayacaklar. Oturup araştıracaklar o zaman. Millet cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor. Herkesin Mali kıymetlide bir malın bir değeri olur. Geçen de biri forumda RTX 2080S’li AMD 3600'lü sisteme monitör eklemiş 144 Hz 17.750 lira istiyordu😂 21 bin liraya topladım. 3 bin ucuza veriyorum yazmış. Alana da satana da Allah akıl, fikir versin. Bu arada 4000-4500 liraya o kartı ben olsam kullanırım yine de satmam. Eğer satacaksan o paraya görüşelim ben alayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Degerli arkadaslar cok tesekkur ederim cevaplariniz ve yorumlariniz icin. Iki secenegim var: Birincisi Cyberpunk 2077'yi beklemek ve oyunda 1440p Ultra RTX OFF FPS'mi gormek cunku hasret ettim cok guzel oynamak istiyorum. Ikincisi ise Ekim ayinda direk RTX 3080 alip geride kalan GPU'u kardesime(Eger Motherboard'u uyarsa) olmadi sevdigim birine cok lazim olursa upgrade niyetine vermek. En kotu kutusuna koyup yatiricam cunku kotu kart degil. Son olarak o kadar para kiydigim uzerine titredigim RTX 2080 TI'i satmaya gonlum el vermedi.

Degerli arkadaslar cok tesekkur ederim cevaplariniz ve yorumlariniz icin. Iki secenegim var: Birincisi Cyberpunk 2077'yi beklemek ve oyunda 1440p Ultra RTX OFF FPS'mi gormek cunku hasret ettim cok guzel oynamak istiyorum. Ikincisi ise Ekim ayinda direk RTX 3080 alip geride kalan GPU'u kardesime(Eger Motherboard'u uyarsa) olmadi sevdigim birine cok lazim olursa upgrade niyetine vermek. En kotu kutusuna koyup yatiricam cunku kotu kart degil. Son olarak o kadar para kiydigim uzerine titredigim RTX 2080 TI'i satmaya gonlum el vermedi.
Selamlar, sizi çok iyi anlıyorum.. oğullarım için bilgisayar toplamaya uğraşıyoruz, belki yardımınız dokunur

Yeni konular

Geri
Yukarı