İkinci el RX 570 alınır mı?

10 Ocak tarihinde kargo dahil GET ile 1050 TL' ye almıştım. Ama şu an 1800 TL teklif ediyorlar. Çok garip.

Mevcut şartlarda bu stok sıkıntısının çözüleceğine inanmıyorum ben bütçeniz el veriyorsa ve o kart işinize yarıyorsa alabilirsiniz. Her geçen gün daha da kötüye gidiyor çünkü. 3060'larda büyük umutlarla beklenmişti daha çıktığı gün iki katı paraya satmaya başladılar, beklemek artık bir çözüm değil maalesef.

Bıktım vallahi. Dediğin de doğru.

İnce hesap gaming gecelerini takip ettiniz mi? Eğer içiniz el veriyorsa alın diyecek bir şeyim yok.

Az önce almaya çalıştım ama bir türlü gelmedi ekran. Sepete gelmiyor, bazen geliyor ama 3 tane, ödeme ekranına gidiyorum indirimsiz fiyatı denk geliyor. Lanet olsun dedim sonra bir baktım bitmiş stok zaten.

Bıktım vallahi. Dediğin de doğru.

Az önce almaya çalıştım ama bir türlü gelmedi ekran. Sepete gelmiyor, bazen geliyor ama 3 tane, ödeme ekranına gidiyorum indirimsiz fiyatı denk geliyor. Lanet olsun dedim sonra bir baktım bitmiş stok zaten.
Gaming gecelerinden almak zor iş. Ürün sepetinizde dursun satım başlar başlamaz ödeme bilgilerini girip alın ürünü.

Biraz dinledim gibi arkadaşı. Konuyu açtıktan bir ay sonra bir kart aldım. İkinci el yine kutusu açılmamış GTX 1650 😁
Reis neyse ki bir ay sonra almışsın 4 ay saha bekleseydin 1750 liraya rx 550'ye kalırdın :D
Harbi şu an 1750TL ye bulsak nasıl da alırız. Bir de 5 ayda piyasa düzelicek zannediyorduk 😂.
Aynen öyle şimdi bozuk rx 570'i o fiyata satıyolar hocam . Bu yüzden fiyatlar düşecek diyenlere inanmayın daha da çıkıyo bura türkiye çünkü.
1750'ye RX560 alan ben şubat ayında almadığım için çok pişmanım 😔
Hocam yine 1750 ye almışsın şimdi o fiyata rx 550 satıyolar

Geri
Yukarı