İkinci el RX 6700 XT alınır mı?

Basit. VRAM vb. Sorunlu ya da mining çıkması olsa FurMark testinde %99 ihtimalle şıp diye belli olur.
Mining yapılıp yapılmadığı hiçbir şekilde anlaşılamıyor. Şahsen ikinci eli kumar gibi görüyorum. O riski almaya değmez. Daha kötü performans al ama kafan rahat olsun.

Mining yapılıp yapılmadığı hiçbir şekilde anlaşılamıyor. Şahsen ikinci eli kumar gibi görüyorum. O riski almaya değmez. Daha kötü performans al ama kafan rahat olsun.

Sizinki sadece önyargı. İstenilen testlerden başarıyla geçtikten sonra istediği kadar mining yapılmış olabilir.

Kesinlikle katılıyorum gerçektende bile bile lades.

İmkanınız var ise ikinci el ekran kartı almanızı tecrübe etmiş biri olarak kesinlikte tavsiye etmem. Ben zamanında Radeon HD 7600M serisinden ikinci el ekran kartı almıştım ve yaptırmaya çalışmamla birlikte 2 kat masraf yapmış oldum. İşin saadeti siz sıfırdan ekran kartı alın bence efendim.
2. el RTX 4080 aldım, kullanıyorum sıkıntısı yok. Almayı bilmek önemli.

Geri
Yukarı