İkinci El Samsung Galaxy S5 Alınır mı?

Selamlar 500 liraya 8 ay ithalatci garantisi olan, temiz; Kutusu, faturası eksiksiz bir ürün buldum. Sizce fiyat uygun mu?

-Telefon oyun için kullanılmayacak sadece günlük kullanım.
550 liraya YotaPhone 2 ilanı buldum. İsterseniz bakınız aynı cihazı bende kullanıyorum. Tek sıkıntısı ısınması sanırım. Gerçi hemen ısındığı gibi soğur çok özel bir telefondur kendisi.
Ikinci el Siyah Yota YotaPhone 2 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 567988091

Merhaba, kendim 2012 den beri Samsung Galaxy S5 kullanıyorum. 1-2 yılda bir format atıp tazeliyorum telefonu. Hala canavar gibi çalışıyor PUBG bile oynuyorum ki kasma donma olmuyor. :) Fiyat uygun zaten eski üretim telefon olduğu için o civarlar da oluyor. Yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. İlan linkini atarsan iyi olur.
O telefonu 2012'den bu yana kullanman imkansız. S3 çıktı 2012'de.

O telefonu 2012'den bu yana kullanman imkansız. S3 çıktı 2012'de.
Yukarı da farklı bir arkadaş aynı durumu belirtti ve benim hatam olduğunu söyledim. Aynı yorumları tekrar tekrar yazmak yerine beğenerek ona katılmanız gerekir. Kurallara göre yani. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı