İkinci el Samsung S10e alınır mı?

Bütçe
4000
Hocam bana hem oyun oynatacak, hem kamerası iyi olacak bir telefon lazım. Bataryası da elbette bir 6-7+ saat ekran süresi verse yeter.
S10 serisindeki işlemci aşağı yukarı test sonuçlarına göre Snap 778G seviyesinde. Tabi ısınma durumlarını falan bilmiyorum ama bence istediğiniz çoğu oyunu oynatacaktır. Dediğiniz özellikler için bütçeniz yetiyorsa S10 Plus uygun olacaktır ama bütçeniz yetmiyorsa ekran süresi dışında S10E'de uygun olacaktır.

S10 serisindeki işlemci aşağı yukarı test sonuçlarına göre Snap 778G seviyesinde. Tabi ısınma durumlarını falan bilmiyorum ama bence istediğiniz çoğu oyunu oynatacaktır. Dediğiniz özellikler için bütçeniz yetiyorsa S10 Plus uygun olacaktır ama bütçeniz yetmiyorsa ekran süresi dışında S10E'de uygun olacaktır.
Redmi Note 11s buldum hocam yurt dışı, sizce o alınır mı bunlar yerine? Bu konudaki seçeneklerden daha uygun fiyatlı buldum.

Bence oyun için çok uygun bir işlemcisi yok. S10 serisi daha güçlü olacaktır.
Teşekkürler hocam. S10 bulursam alacağım, S10 Plus bulamadım bu bütçeye. S10 alsam pişman olur muyum acaba diye düşünüyorum. Yazılım desteği sona erecek diye biliyorum yakında ki ermiş bile olabilir tam bilgim yok.

Teşekkürler hocam. S10 bulursam alacağım, S10 Plus bulamadım bu bütçeye. S10 alsam pişman olur muyum acaba diye düşünüyorum. Yazılım desteği sona erecek diye biliyorum yakında ki ermiş bile olabilir tam bilgim yok.
Android 12 almış. Daha hiç Android güncellemesi almasa bile bu haliyle 3 yıl götürür bence en az.

@BERWAR @aegeanfisk hocam şimdi bir S10e buldum, garantisi devam ediyor şuanda ve fiyatı da 4000₺, belki pazarlık yapabilirim. Sizce alınmalı mı? Nelere dikkat etmeliyim? Ya da beklemeli miyim daha iyisini bulmak için?
Bir de tüm S10 ve S10 Plus telefonların bir kusuru var. Ya çatlak ya kırık arka ön cam, ya da ekranında siyah nokta pembeleşme vesaire. Bu telefon bu yılın nisan ayında alınmış, bana çok mantıklı geldi bu S10e. Sizlerin de fikrini almak istiyorum.

hocam şimdi bir S10e buldum, garantisi devam ediyor şuanda ve fiyatı da 4000₺, belki pazarlık yapabilirim. Sizce alınmalı mı? Nelere dikkat etmeliyim? Ya da beklemeli miyim daha iyisini bulmak için?
S10e için gayet makul bir fiyat.

Geri
Yukarı