İkinci El Sapphire RX 580 Pulse alınır mı?

Lyâi

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba, iyi forumlar. Arkadaşım yeni ekran kartı aldı ve eski RX 580'ini satmak istiyor. Bana 1000 liradan bırakacağını söyledi, gayet iyi fakat benim sormak istediğim birkaç şey var. Öncelikle kart Sapphire Pulse Edition pek güzel yorumlar yok Pulse edition ile ilgili fakat eski konularda okudum sanki o yorumları şu an nasıldır? Arkadaşım R6'da FPS drop yediğini söyledi, uzun süre oynadıktan sonra 10-15 saniye boyunca drop olabiliyormuş. ( 8-10 elden sonra) Ama PUBG gibi yine sistemi zorlayan bir oyunda drop vs. olmuyormuş. Bundan korkmama gerek var mı? Ürün kutulu garantisi hala duruyor, arkadaş 5-6 ay kullandı.

Ek olarak arkadaşım R5 2600 ile kullanmış ve sistemde 400W 80 plus bir PSU varmış. PSU'dan dolayı olabilir mi bu FPS drop?

Herkese merhaba, iyi forumlar. Arkadaşım yeni ekran kartı aldı ve eski RX 580'ini satmak istiyor. Bana 1000 liradan bırakacağını söyledi, gayet iyi fakat benim sormak istediğim birkaç şey var. Öncelikle kart Sapphire Pulse Edition pek güzel yorumlar yok Pulse edition ile ilgili fakat eski konularda okudum sanki o yorumları şu an nasıldır? Arkadaşım R6'da FPS drop yediğini söyledi, uzun süre oynadıktan sonra 10-15 saniye boyunca drop olabiliyormuş. ( 8-10 elden sonra) Ama PUBG gibi yine sistemi zorlayan bir oyunda drop vs. olmuyormuş. Bundan korkmama gerek var mı? Ürün kutulu garantisi hala duruyor, arkadaş 5-6 ay kullandı.

Ek olarak arkadaşım R5 2600 ile kullanmış ve sistemde 400W 80 plus bir PSU varmış. PSU'dan dolayı olabilir mi bu FPS drop?
400 W PSU RX 580'e yetmez. Sitesinde bile en az 500W olacak yazıyor.

2. El için fiyatı pahalı çok kısa bir araştırma ile 750 TL ye bulunabilir o kart hatta blue edition bile bulursun 1000 TL çok o kadar piyasada zibille rx580 var 750 ye verirse al yoksa 1200 TL ye 1070 satılıyor gerek yok

5-6 Ay olsun olmasın sıfırı 1300 TL olan bir kartı yarım sene kullanıp 300 TL düşürmek saçma, ki kart eskidi para katıp daha iyi bir kartı 2. el olarak alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı