İkinci el telefonun bilgileri nasıl sıfırlanır?

quickLAT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde kısa süre kullanılan ikinci el bir telefon var ve mesela Snapchat girdiğimde önerilenlerde önerilenlerde mi yoksa arkadaş olabileceğiniz tarzı kişilerde mi tam hatırlamıyorum ama işte oralarda X isminde biri çıkıyor, numaralarda vardı, telefonu güç düğmesi ve ses tuşları ile sıfırlama işlemi yaptım. Fakat hala bu kişi uygulamalarda çıkabiliyor, eskisi gibi değil ama.

Merhaba, elimde kısa süre kullanılan ikinci el bir telefon var ve mesela Snapchat girdiğimde önerilenlerde önerilenlerde mi yoksa arkadaş olabileceğiniz tarzı kişilerde mi tam hatırlamıyorum ama işte oralarda X isminde biri çıkıyor, numaralarda vardı, telefonu güç düğmesi ve ses tuşları ile sıfırlama işlemi yaptım. Fakat hala bu kişi uygulamalarda çıkabiliyor, eskisi gibi değil ama.
SIM kartı taktıysan uygulamanın erişimi varsa rehberdeki kişiyi karşına çıkarması normal.

Soruyu yanlış anlamışım üstteki arkadaşın dediği gibi yaparsan olur.

Sadece Snapchat ile ilgiliyse bu konu Ayarlardan Snapchat'in depolama kısmına girip sıfırlayın.Soldaki depolama alanını temizle işaretine tıklayıp snapchat uygulamasının ayarlarına girip
Screenshot_20230422-233657.png

SIM kartı taktıysan uygulamanın erişimi varsa rehberdeki kişiyi karşına çıkarması normal.

Sim kartı yok telefonda şu an hocam.

Recovery moda girip wipe cache ve factory reset yaparsanız tüm bilgiler silinir.

Öyle yapmıştım, yani güç düğmesi ve ses tuşları ile factory diye biyerden sıfırlama işlemi yaptığımı hatırlıyorum.

Fabrika Ayarlarını Yap Silinir

Deneyeceğim.

Geri
Yukarı