İkinci el ürünlerle bilgisayar toplanır mı?

coupdegr4ce

Kilopat
Daha fazla  
Günümüzde özellikle ekran kartlarının fiyatları ortada. 2. el piyasasına bakıyorum 2. elde gayet uygun fiyatlı ekran kartları var. Acaba tamamen 2. el ürünlerden sistem toplanır mı? Veya toplanmazsa da hangilerini 2. el alırsak problem olmaz bazılarını sıfır bazılarını 2. el alsak olur mu?

Toplanabilir fakat ne zaman bozulacagini kimse bilemez.Bence her zaman 0 almak sana kendini daha rahat hissedirecektir elektronik şans işi cok zor durumda değilsen toplama bence.

Eğer parçaları yada parçayı güvendiğin birinden almayacaksan 2.el işinden kaçın derim.Çünkü alacağın parçalar ne kadar güvenilir ne kadar temiz gözükürse gözüksün yanlış yapılmış bir ayar bile o parçanın yıpranmasına sebep olmuş olabilir.Olaya bu kadar hassas bakıyorum çünkü parçayı aldıktan bir süre sonra pişman olabilirsin.Buda parayı çöpe atmak demek.

Bana kalırsa iyi sistem topla ama sıfır topla.Sistemini ileriye dönük toplarsan eğer ileride sistemini güncelleme şansın olacaktır.Buda çok az paraya çok fazla performans demek.

Umarım size yardımcı olabilmişimdir..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı