TYT matematiğe nasıl çalışılır?

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
11. sınıfım TYT genel net durumu 60 civarı matematikte ortalama 10 net yapıyorum. Bu berbat 10 neti yaz sonunda +30 yapmayı hedefliyorum. Yaptığım plan şu, eyüpb'den 3D video destekli defteriyle konu çalışması + kaynaklarımla soru çözümü. Kaynak olarak elimde Bilgi Sarmal eis ve alacağım 345 var. Geometride mikro orijinal problem içinse problemlerin ilacı var.

Problemde çok kötüyüm geometrim temel düzeyde. Bu planla günde düzenli olarak kaç saat çalışmam lazım? Fene ne zaman bakmalıyım? 11 tekrarı da yapmam lazım birkaç konuda.

Bi anda aşırı yüklenmeyin, sıkılırsınız. Tanım yayınları problemler zordur ama geliştirir. Geometri için Mikroorijinal yerine Rasyonel öneririm.

11. sınıfım TYT genel net durumu 60 civarı matematikte ortalama 10 net yapıyorum. Bu berbat 10 neti yaz sonunda +30 yapmayı hedefliyorum. Yaptığım plan şu, eyüpb'den 3D video destekli defteriyle konu çalışması + kaynaklarımla soru çözümü. Kaynak olarak elimde Bilgi Sarmal eis ve alacağım 345 var. Geometride mikro orijinal problem içinse problemlerin ilacı var.

Problemde çok kötüyüm geometrim temel düzeyde. Bu planla günde düzenli olarak kaç saat çalışmam lazım? Fene ne zaman bakmalıyım? 11 tekrarı da yapmam lazım birkaç konuda.

Günlük problem ve geometri çöz düzenli.

Hocam zaten 10 saat çalışan tiplerden değilim de en azından günde 3-4 saat diye düşünüyorum ama daha eksiklerimi de tam olarak bilmiyorum şimdi.
3-4 saat yeterli, Full yayınları matematik denemesini alın, eksiklerinizi görürsünüz.

Hocam konu olarak değil de ne kadar çalışmak için. Konu olarak 0 olduğum için direkt videolara başlayacağım.
Onu yalnız kendiniz bilebilirsiniz. Ancak benim herkese söylediğim en fazla uyuduğunuz saatin yüzde 60-70'i civarı verimli çalışabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı