İkinci el Xbox Series S alınır mı?

Sony'nin PS5 sıkıntısını çözmesine daha çok yolu var, Sony PS4'ün kullanıcı sayısını gördükten sonra salar mı hiç? Destek kesilir diye bir derdin varsa Series S'te alabilirsin ama cihazın hafızası 512 GB ve bunun sadece 364'ü kullanılabilir.

Ben Series S alıp harici hard disk takmayı planlıyordum ama arada kaldım. Ben hikayeli oyunlar oynarım hikaye bitince zaten silerim. FPS oyunlarından CoD Warzone bir de Rainbow, Apex falan işte. O hikayeli oyunlara o kadar para vermek bana saçma geliyor çünkü bitirdikten sonra sileceğim o yüzden Game Pass'e 30TL verip hikayeli oyunları 1 ayda bitiririm. Sen ne dersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Series S alıp harici hard disk takmayı planlıyordum ama arada kaldım ben hikayeli oyunlar oynarım hikaye bitince zaten silerim FPS oyunlarından CoD Warzone bir de Rainbow Apex filan işte ama o hikayeli oyunlara o kadar para vermek bana saçma geliyor çünkü bitirdikten sonra sileceğim o yüzden Game Pass'e 30 TL verip hikayeli oyunları 1 ayda bitiririm sen ne dersin

Sana şunu söyleyeyim Series S'in harici diskleri aşırı pahalı, eğer alabiliyorsan almaya çalış ama Series S'in yarı fiyatına.

Peki PC tarafından ne önerirsin ben Xbox'u Game Pass yüzünden biraz istiyorum PS'lerde oyunlar çok pahalı.

Bende bakıyorum fakat daha bulamadım siz hala kullanıyor musunuz?

Sorun derken nasıl sorunlar?

PS4 Slim veya Pro alıp PSN'in aylık abonelikleriyle oyun oynamak çok daha cazip geliyor bana yine de siz bilirsiniz. Minimum 3-4 sene daha gider diye düşünüyorum.

PS4 Slim veya Pro alıp PSN'in aylık abonelikleriyle oyun oynamak çok daha cazip geliyor bana yine de siz bilirsiniz. Minimum 3-4 sene daha gider diye düşünüyorum.

PS4 Pro fiyatlar çok farklı adam az kullanılmış diyor 8500'e veriyor diğeride aynı şeyi yazıp 5400 TL diyor. Sizce normal mi? Artık kimseye güvenemiyoruz...

Son düzenleyen: Moderatör:

Kütüphanedeki eski oyunların toplam oynanış süresi falan 3-4 sene eder de şu an büyük çaplı 2 oyun geliyorsa en az 1 tanesi eski nesle çıkmıyor exclusive tarafında. 2023'ten sonra çok nadir oyun çıkacak PS4'e. Üçüncü parti tarafında da durum çok farklı olmayacak. Bu bakımlardan ölü bir yatırım. Fakat eğer PS5 alınamıyorsa ve PS4 nesli de oynanmamışsa PS4 alıp 10-15 mutlaka oynanması gereken oyunu oynayıp fazla değer kaybetmeden de satmak mantıklı.

Elimde bir abonelik ve kütüphane olsun, oyuna minimum para vereyim kafasında casual bir oyunculuk için PS Plus değil Gamepass daha mantıklı bir seçim olacaktır güncel kalacak olmasından dolayı. Bunu sağlayacak yeni nesil en uygun alet de Series S. Ama PS5 imkanı varsa bence de abonelik + kardeşlik ve dijital alım-satım yöntemleriyle casual bir oyuncu için dahi en mantıklı konsol seçimi PS5 olur.

Geri
Yukarı