İkinci el yurt dışı 14 Pro vs Pro Max

Bütçe
33.000
Kesin bilgi mi?
Çünkü insanları bunda e-SIM var.
4ay+4ay+ esim ile +4 ay kullanırsın diye kandırıyorlar...
Yılbaşına yakın yurt dışına gidiyorum.
Ona göre alayim iPhone.

Benim bildiğim dediğiniz gibi ilk 4 ay fiziksel SIM kullanılıyor sonraki 4 ay e sime geçersiniz. Kalan 4 ayı ise başka bir telefon veya ucuz iPhone alırsınız iCloud falan bağlarsanız biri sizi aradığında yurt dışı kapalı cihazınızdada arama gözükecektir ama uğraşılırmı bilmem size kalmış.

Pro alınabilir bence de. Aradaki fiyat farkı az değil, değeceğini düşünmüyorum. Bu arada IMEI işini nasıl çözeceksin hocam resmi kayıt ücretleri uçuk durumda.
4 ay fiziksel 4 ay e sim olacak şekilde kullanacam kalan 4 ay içinde eski bir iPhone'nun iCloud hesabına bağlayıp kullanacam 30 bin gibi bir rakam kayıt ücreti için çok fazla verilmez

Benim bildiğim dediğiniz gibi ilk 4 ay fiziksel SIM kullanılıyor sonraki 4 ay e sime geçersiniz. Kalan 4 ayı ise başka bir telefon veya ucuz iPhone alırsınız iCloud falan bağlarsanız biri sizi aradığında yurt dışı kapalı cihazınızdada arama gözükecektir ama uğraşılırmı bilmem size kalmış.

Hocam bende yurt dışı XS var ben şimdi 2 ay sonra hattı 2.sime taksam onun hakkını kullanamıyor muyum e-simle falan uğraşmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı