İkinci eli en fazla 3500 TL olan telefon önerisi

Bütçe
3500

enesterim

Decapat
Daha fazla  
Şu an elimde Redmi 10a var ve Game Turbo'su yok, dış tasarımı vb açıkçası beni tatmin etmedi. Bunu 2500-2700 arası bütçe ile satmayı düşünüyorum. Sattığımda ise üstüne biraz para ekleyip veya eklemeyip 2.eli en fazla 3500 olan başka telefon almayı düşünüyorum. Sahibinden'de 3 tane beğenebileceğim sağlam telefon buldum. İyi ve günümü geçirtecek bir telefon istiyorum. iPhone ve Huawei sevmiyorum onlardan önermezseniz sevinirim. Öneriniz nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-30-21-23-18-903-edit_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2022-12-30-21-23-18-903-edit_com.sahibinden.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 53
Şu an elimde Redmi 10a var ve Game Turbo'su yok, dış tasarımı vb açıkçası beni tatmin etmedi. Bunu 2500-2700 arası bütçe ile satmayı düşünüyorum. Sattığımda ise üstüne biraz para ekleyip veya eklemeyip 2.eli en fazla 3500 olan başka telefon almayı düşünüyorum. Sahibinden'de 3 tane beğenebileceğim sağlam telefon buldum. İyi ve günümü geçirtecek bir telefon istiyorum. iPhone ve Huawei sevmiyorum onlardan önermezseniz sevinirim. Öneriniz nedir?
Redmi Note 10S en iyisi içlerinden. Belki biraz daha zorlarsanız Galaxy S10 bulabilirsiniz hepsinden daha iyi olan bir telefon.

Redmi Note 10s en iyisi içlerinden. Belki biraz daha zorlarsanız Galaxy S10 bulabilirsiniz hepsinden daha iyi olan bir telefon.

Galaxy S10 güzelmiş fakat 2.eli minimum 4000-4500 arası ve ben öğrenci olduğum için herhangi bir işte çalışmıyorum yani sabit bir gelirim yok sadece harçlıkları biriktiriyorum. 10s aralarında ki en iyisi derken sanırım fiyat performans olarak dediniz yoksa 11 Pro donanımsal olarak bence daha iyi.

Galaxy S10 güzelmiş fakat 2.eli minimum 4000-4500 arası ve ben öğrenci olduğum için herhangi bir işte çalışmıyorum yani sabit bir gelirim yok sadece harçlıkları biriktiriyorum. 10s aralarında ki en iyisi derken sanırım fiyat performans olarak dediniz yoksa 11 Pro donanımsal olarak bence daha iyi.
Pardon hocam Redmi Note 10 Pro ile karıştırdım. Eğer video kayıt konusunda bir sıkıntınız yoksa 11 Pro daha iyi, 11 Pro en fazla 1080p30 FPS kayıt yaparak geri kalmış bir telefon çünkü Note 10S 2160p30 ve 1080p60 FPS kayıt yapabiliyor fakat ekran konusunda 11 Pro daha iyi çünkü 120 Hz var, ben olsam ikisi arasından 11 Proyu alabilirdim çünkü video kayıt etmiyorum. En önemlisi şudur ki Redmi Note 11 Pro fiyatı çok ucuz, herhangi bir sorun olmadığından emin olarak kontrol ederek almalısınız büyük ihtimalle yurtdışı.

İkinci el S9 bak.

Pardon hocam Redmi Note 10 Pro ile karıştırdım. Eğer video kayıt konusunda bir sıkıntınız yoksa 11 Pro daha iyi, 11 Pro en fazla 1080P30 FPS kayıt yaparak geri kalmış bir telefon çünkü Note 10s 2160P30 ve 1080P60 FPS kayıt yapabiliyor fakat ekran konusunda 11 Pro daha iyi çünkü 120 Hz var, ben olsam ikisi arasından 11 Pro'yu alabilirdim çünkü video kayıt etmiyorum. En önemlisi şudur ki Redmi Note 11 Pro fiyatı çok ucuz, herhangi bir sorun olmadığından emin olarak kontrol ederek almalısınız büyük ihtimalle yurt dışı.

Yani bence de yurt dışı. Telefonda video falan kaydetmelik bir durum hiçbir zaman olmadı.

İkinci el S9 bak.

S9'u çok beğenemiyorum donanımsal açıdan bazı sıkıntıları olduğunu söylüyorlar.

Son düzenleme:
•Samsung S9/S9+
•Mi9 Pro,Mi9T Pro
•OnePlus 6T
•Redmi Note 10 Pro/S

Pardon hocam Redmi Note 10 Pro ile karıştırdım. Eğer video kayıt konusunda bir sıkıntınız yoksa 11 Pro daha iyi, 11 Pro en fazla 1080p30 FPS kayıt yaparak geri kalmış bir telefon çünkü Note 10S 2160p30 ve 1080p60 FPS kayıt yapabiliyor fakat ekran konusunda 11 Pro daha iyi çünkü 120 Hz var, ben olsam ikisi arasından 11 Proyu alabilirdim çünkü video kayıt etmiyorum. En önemlisi şudur ki Redmi Note 11 Pro fiyatı çok ucuz, herhangi bir sorun olmadığından emin olarak kontrol ederek almalısınız büyük ihtimalle yurtdışı.
10 Pro sadece video ile değil,her türlü 11 Pro'dan üstün.

•Samsung S9/S9+
•Mi9 Pro, Mi9t Pro.
•Oneplus 6T.
•Redmi Note 10 Pro/S

10 Pro sadece video ile değil, her türlü 11 Pro'dan üstün.

Mi9T'yi Redmi Note 11 Pro kadar öneren var. OnePlus çok bilmediğim bir marka o yüzden şüpheliyim. S9'da bayağı telefonda kasma vb gibi sorunlar çekenleri gördüm.

•Samsung S9/S9+
•Mi9 Pro, Mi9t Pro.
•Oneplus 6T.
•Redmi Note 10 Pro/S

10 Pro sadece video ile değil, her türlü 11 Pro'dan üstün.

10 Pro çoğu şekilde geçiyor ama işlemci konusunda 11 Pro ile arasında biraz fazla fark var gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Mi9T'yi Redmi Note 11 Pro kadar öneren var. OnePlus çok bilmediğim bir marka o yüzden şüpheliyim. S9'da bayağı telefonda kasma vb gibi sorunlar çekenleri gördüm.

10 Pro çoğu şekilde geçiyor ama işlemci konusunda 11 Pro ile arasında biraz fazla fark var gibi gözüküyor.
İşlemcide de her türlü Redmi Note 10 Pro iyi hocam. SnapDragon 732G,G96'dan daha üstün. Hatta Redmi Note 10S'de ki G95 bile daha iyi.

Geri
Yukarı