İkinci monitörde farklı masaüstü açılabilir mi?

392450

Hectopat
Makaleler
1
Ben şu an laptop kullanıyorum. Yetmediği için bir monitör daha taktım, neyse ben şunu istiyorum: 2. monitörde farklı bir masaüstü açabilir miyim? Mesela Windows 10'da arama büyütecinin yanındaki "Görev Görünümü" tuşuna tıklayıp farklı masaüstüne geçebiliyoruz ama 2. monitörde farklı masaüstü açabilir miyim?

Açabilirsiniz diye biliyorum ben.

CTRL+Windows Tuşu+D yapın. Sonra Windows tuşu ve Tabb tuşuna basın (aynı anda) sonra üst tarafta sadece 1 masaüstü varsa + ya basarak 1 masaüstü daha ekleyin ve 2. monitörünüzden Windows Tuşu ve Tab tuşuna basın. 2. masaüstüne tıklayın ve artık 2 ekranınız var.

CTRL+windowsTuşu+D yapın. Sonra Windows tuşu ve Tabb tuşuna basın (aynı anda) sonra üst tarafta sadece 1masaüstü varsa + ya basarak 1masaüstü daha ekleyin Ve 2.monitörünüzden WindowsTuşu ve Tabb tuşuna basın ve 2. Masaüstüne tıklayın ve artık 2ekranınız var anlamadığın bir yer varsa Discord verebilirim

Yapabildin mi kardeş?

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL+Windows Tuşu+D yapın. Sonra Windows tuşu ve Tabb tuşuna basın (aynı anda) sonra üst tarafta sadece 1 masaüstü varsa + ya basarak 1 masaüstü daha ekleyin ve 2. monitörünüzden Windows Tuşu ve Tab tuşuna basın. 2. masaüstüne tıklayın ve artık 2 ekranınız var.

Yapabildin mi kardeş?
Olmadı ikisi bir 2.masaüstüne geçiyor

Geri
Yukarı