İkinci Windows nasıl kurulur?

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 yüklü fakat şöyle bir durum var, ben eski FIFA 99, 2000 gibi oyunları oynamak istiyorum ve Windows 10 ile bu mümkün değil.
Ek olarak Windows XP kurmak istiyorum var mı bir yönte mi? Veya Windows 7 hangisi olursa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 yüklü fakat şöyle bir durum var, ben eski FIFA 99, 2000 gibi oyunları oynamak istiyorum ve Windows 10 ile bu mümkün değil.
Ek olarak Windows XP kurmak istiyorum var mı bir yönte mi? Veya Windows 7 hangisi olursa.

Diskiniz iki part ise direkt ikinci parta XP veya 7 atabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dual boot yapabilirsiniz ama şöyle bir durum var:
1- UEFI bir sisteme sahipseniz ve eski donanım uyumluysa en fazla 8.1 yükleyebilirsiniz.
2- Kursanız bile sürücü hatalarıyla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Dualboot bir yöntem elbette fakat bunlara gerek kalmadan sanal makine ile de sorunlarını çözebilirsin. Sanal makine ile bu oyunları açmayı denedin mi?

Geri
Yukarı