İlanlar ve İkinci El Alışverişlerde Önemli Noktalar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Word'de yazım denetimi açıp, mesajımı denetletip koyuyorum ama ona rağmen konum açılmıyor ve uyarı puanı alıyorum. Nasıl konu açacağım? Daha önce parça da sattım, referanslarım da var. Son durum nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar iyi forumlar :)
Yaklaşık 55 dakika önce foruma Need For Speed 2016 ile Battlefield 4 Premium'u takas edeceğim hakkında bir konu açtım fakat genel görünüme açılmadan önce denetim için bekliyor yazısı var. Buradan da sormak istedim. Konum ne zaman aktif olur ve sanırsam yanlış yere yani "Dijital Oyun Servisleri" bölümüne takas konusu açtım. Sebebi ise siteye 1 yıldır giremiyor olmam ve bilgi sahibi olmamam. Hatam varsa kusura bakmayın. Cevaplar için şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar :)

Yani kesinlikle 100 mesajım olmazsa konu açamıyor muyum acaba 2 yıldır üyeyim sonuç olarak biraz daha hafifletseniz bu durumu ?

Kesinlikle bu sitede DH de olduğu gibi referans sistemi olmalı hemde en acil şekilde bu uygulama yapılmalı. En azından alıcı arkadaşımız referansımıza bakarak gönül rahatlığıyla alış-verişi yapabilir.

Elektronik sigara satışı yasak mı burada? Eğer değilse ilan açmak istiyorum.

@Ali Güngör @Recep Baltaş ilan açmak istedim bir süre durdu sonra kaldırıldı sorunun ne olduğu ile ilgili bir uyarı veya mesaj alamadım. Sorun ne ise düzeltmek istiyorum. Saygılarımla...

E-sigara sakıncalı olabilir.

Yeni üyeyseniz ikinci el konularınız hemen onaylanmıyor. Tarihinize, aktivitenize bakılıyor.
Yani Ali bey benden daha yeni üyelerin ilanı mevcut şuanda. Ben ilanı verdim yaklaşık 15 dakika boyunca ilanda kaldı sonra kaldırıldı. Bende yanlış bir cümle veya kelime mi kullandım diye şüpheye düştüm ilan verme kurallarını da okumuştum ama bilemedim şimdi üstelik herhangi bir uyarı da almayınca burdan yazma gereği duydum kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı