İlber Ortaylı'nın anlatımı tek sevmeyen ben miyim?

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, sanırım koskoca ülkede İlber Ortaylı'nın anlatımını tek sevmeyen benim, var mı başka benim gibi olanlar?
Sevmememin nedenleri: Çok yavaş anlatması, uykum geliyor, kişiye yönelik cevaplar vermemesi.
Yavaş konuşma: (En basit örneği)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kişiye yönelik cevaplar vermemesi örneği:
"İlber Ortaylı ile Bir Sorum Var" serisi. Küçücük çocukların sorularına "reform" gibi bazı terimlerle cevap veriyor. O çocuk nereden bilsin reformu?

Umarım kendi fikrimi belirttiğim için linç atmaya gelecek olan insanlar gelmez.

Selamlar, sanırım koskoca ülkede İlber Ortaylı'nın anlatımını tek sevmeyen benim, var mı başka benim gibi olanlar?
Sevmememin nedenleri: Çok yavaş anlatması, uykum geliyor, kişiye yönelik cevaplar vermemesi.
Yavaş konuşma: (En basit örneği)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kişiye yönelik cevaplar vermemesi örneği:
"İlber Ortaylı ile Bir Sorum Var" serisi. Küçücük çocukların sorularına "reform" gibi bazı terimlerle cevap veriyor. O çocuk nereden bilsin reformu?

Umarım kendi fikrimi belirttiğim için linç atmaya gelecek olan insanlar gelmez.
Ben de sevmiyorum çok sıkıcı ve yavaş anlatıyor. Zeki adam ona lafım yok da konuşmasını dinleyebilmek için peygamber sabrı gerekli.

Geri
Yukarı