İlçede Yurt Yok

Veunex12

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
Üniversite okuyacağım ilçede yurt yok, yurtlar merkezde benim merkeze uzaklığım ise belediye otobüsüyle 20 dakikalık yol mesafesinde. Merkezdeki yurda başvuru yapabiliyor muyuz bilenler varsa yardımcı olabilir mi?

Üniversite yurtları hakkında bir bilgim yok ama lisede ben 40 dk uzaktaki yurtta kalmıştım.

İlçe dışında mıydı kardeşim kaldığın yer? Yoksa aynı ilçe içerisinde miydi bilgilendirirsen çok sevinirim

Yani atıyorum sen B ilçesindesin C ilçesinin yurdunda mı kalıyordun yoksa yine B ilçesindeki 40dakikalık mesafedeki yurttamı yerleşim sağlıyordun. Ya da B ilçesindesin fakat ildeki yurtta mıydın

İlçe dışında mıydı kardeşim kaldığın yer? Yoksa aynı ilçe içerisinde miydi bilgilendirirsen çok sevinirim.

Yani atıyorum sen b ilçesindesin C ilçesinin yurdunda mı kalıyordun yoksa yine b ilçesindeki 40dakikalık mesafedeki yurttamı yerleşim sağlıyordun.

Okulum yeni mahallede X lisesi ben keçiörende y lisesinin yurdunda kalıyorum.

Hmm anladım kardeşim sağ olasın bize maalesef KYK ile bilgisi olan birisi gerekiyor. X ilçesinde okuyup Y ilçesinde yurtta kalan birisi vs var mıdır diye bir bilgi arıyorum

Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?

Özel yurtta mı yok? Merkezdeki KYK'ya başvurabilip başvuramadığını bilemiyorum da denemek lazım. İlçede de özel yurt olacağını sanmıyorum da gene de bir sorayım dedim. Eğer yurt başvurusu olmazsa mecburen ev tutacaksın, başka çare yok gibi gözüküyor.

Özel yurtta mı yok? Merkezdeki KYK'ya başvurabilip başvuramadığını bilemiyorum da denemek lazım. İlçede de özel yurt olacağını sanmıyorum da gene de bir sorayım dedim. Eğer yurt başvurusu olmazsa mecburen ev tutacaksın, başka çare yok gibi gözüküyor.

Özel yurt 4K para istiyor sanarsın her gün iskender yiyoruz 1Gbps net imkanı ortopedik yatak sıcak havuz masaj salonu vs var.

Yurda başvuru yapılabiliyormuş. Çıkıp çıkmayacağı muamma çıkmazsa 1+1 ev kiralayacağım

Geri
Yukarı