İleride PlayStation oyunlarının tamamı PC'ye çıkar mı?

Bigby Wolf

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Merhaba arkadaşlar, Horizon Zero Dawn, Days Gone ve en son ise Uncharted Collection tüm serinin PC'ye çıkacağını dair güçlü sızıntı oldu 6 Eylül'de duyurulacak 7 Aralık'ta da çıkacakmış.

Ghost of Tsushima, God of War, The Last of Us ve diğer oyunların da PC'ye geleceğine dair umut var mıdır? PS strateji mi değiştiriyor yeni gelen PlayStation CEO'su Jim Ryan PC'ye karşı olumlu mu bakıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemel çıkacaktır. Bu da ps tarafının sonu olacak gibi. Exclusive oyunlardan başka kozu olmayan bir şirket. Yenilikçi değil. Hem pahalı hem oyuncu dostu değil. PC’ye çıkarırlarsa ps oyuncusu kalır mı bilmem. Xboxla eşitlenecekler. Game pass nimetini de unutmamak lazım.

Çıkmaya başladı zaten. Umarım infamous ve Red Dead Redemption gibi oyunlar da gelir. Yani sadece PS 4 oyunlarıyla yetinmezler.

RDR, PS oyunu değil hocam onu Rockstar yapmıştı onun getirmesi lazım ama Remastered değil tamamen yenilenmiş remake versiyonu şart. Infamous da gelecektir de işte ne zaman gelir bilemiyoruz :)

Muhtemel çıkacaktır. Bu da PS tarafının sonu olacak gibi. Exclusive oyunlardan başka kozu olmayan bir şirket. Yenilikçi değil. Hem pahalı hem oyuncu dostu değil. PC'ye çıkarırlarsa PS oyuncusu kalır mı bilmem. Xbox'la eşitlenecekler. Game Pass nimetini de unutmamak lazım.

Hocam bence bitmez. Mesela bence Call of Duty oyunları PlayStation tarafında daha iyi hissettiriyor. Sırf bu yüzden bile bitmez.

Hocam horizon ve days gone ps'in pek sevilmeyen oyunları. Uncharted serisi zaten bitti. Bunlar bence ps'e bu yüzden çıkıyor bence. Last of us ve gow'un devam oyunları gelecek ve bunlar zaten ps sattıran oyunlar. Bu ikisinin gelmesine pek ihtimal vermiyorum.

RDR, PS oyunu değil hocam onu Rockstar yapmıştı onun getirmesi lazım ama Remastered değil tamamen yenilenmiş remake versiyonu şart. Infamous da gelecektir de işte ne zaman gelir bilemiyoruz :)

Hocam PS versiyonu bulunmuyor. Gelmesini en istediğim oyunlardan biri.

144Hz oynadınız mı hiç :)

Grafik açısından demiyorum. Kol hissiyatı bence daha iyi klavyeden. Aynı şey pes gibi oyunlarda da geçerli. Ben klavyede oynayamıyorum. Bence kolda oynamak daha iyi. Hem Call of Duty oyununda grafiği ne yapacaksın? Çimenlere bakıp oo grafiklere bak mı diyeceksin? Zaten aksiyondan grafiğe takılmıyorsun bile.

RDR2’nin ps versiyonu nedir? Extra özellik sunmuyor ps.

Grafik açısından demiyorum. Kol hissiyatı bence daha iyi klavyeden. Aynı şey pes gibi oyunlarda da geçerli. Ben klavyede oynayamıyorum. Bence kolda oynamak daha iyi.
PC’ye 9.nesil Xbox controller bağlarsanız o hissiyatı kat kat kat kat yaşarsınız. Titreşim motorları benden ağır.

Geri
Yukarı