İleriye yönelik hangi yazılım dili tavsiyesi

vodkajaz

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar programcılığı mezunuyum bir şirkette bilgi işlem olarak çalışmaktayım aktif olarak HTML CSS ile web siteleri yapıyorum bir yandan JS öğreniyorum. MacBook sahibiyim. Geleceği yönelik özellikle iş alanında boş kalmayacak geleceğe yatırım amaçlı hangi programlama dillerini önerirsiniz? JavaScript banko öğreneceğim zaten ayrıca MacBook tarafında istifade edebileceğim (şart değil bu) gelecekte iş alanında fayda sağlayacak hangi alana yönelmek mantıklı? Basit bir yol haritası önerisinde bulabilir misiniz? Kafam da (HTML CSS JS React şeklinde bir plan var bir yandan da ya da bunu bırakıp başka alanlarda ilerlemek istiyorum.)

Şimdi Python öğren diyorlar ama hadi öğrendim şimdi ne yapacağım ben? Devamında kayboluyorum mesela CSS ile web sitesi yapılıyor ama Python öğrenip nasıl bir iş yapabilirim? Bilgilendirirseniz ve öneride bulunursanız sevinirim.

Selamlar, python ile geliştirilmiş uygyulamaları öğrenip yeterli düzeye geldikten sonra klon uygulamaları geliştirebilirsin. Sonrasında her şey hayal gücüne kalmış. Ama klon uygulamayı geliştirdikten sonra elindeki portföye bakıp işe alındığın senaryoda zaten iş planı ve tanımı hazır olarak önüne geliyor. Veya c# üzerinden database veya oyun geliştirme alanında dallanıp istediğin tarzda oyunlar geliştirebilirsin.

Geri
Yukarı