İlginç hobileriniz var mı?

Amatör çapta mobil fotoğrafçılık ve tamir tadilat hobimdir. Kısa bir süre bozuk telefon al satı yaptım. Şimdi sülalede telefonu bozulan servise vermek yerine parça fiyatı ile kurtarmak için bana geliyor. Hobim fobiye dönüştü diyebilirim.

Amatör çapta mobil fotoğrafçılık ve tamir tadilat hobimdir. Kısa bir süre bozuk telefon al satı yaptım. Şimdi sülalede telefonu bozulan servise vermek yerine parça fiyatı ile kurtarmak için bana geliyor. Hobim fobiye dönüştü diyebilirim.
Daha çok akraba terörüne. Ben olsam fiyatı fazla söyleyip üstünü cebime alırdım.

Daha çok akraba terörüne. Ben olsam fiyatı fazla söyleyip üstünü cebime alırdım.

Babamın Mate 10 Lite'ın vidalarını şarj board'u yanında gelen tamir kiti sökemediği için bir de Jakemy tornavida seti aldım, üste cebimden para çıktı :(

Etraftan elektronik çer çöp ne varsa eve toplamak. Daha sonra da onlardan bazılarını ayıklamak. Ayıkladıklarımın içini açıp parçalarını toplamak. (Aslında o parçaları satabilirim ama ben gidiyor o parçaları çöpe atıyorum.)

Geri
Yukarı