İlginç bir özelliğiniz var mı?

Türkiye'de hayatta kalabiliyorum, ilginç mi bilmem.

Şöyle ki sağ gözümü diğerinden zıt bakacak şekilde kullanabiliyorum mesela iki gözümde sol tarafa bakarken isteğe bağlı olarak sağ gözümü sağ tarafa çevirebiliyorum ama sol gözüm sol tarafa bakıyor çok yorulup daldığım zamanda fark etmeden sürekli yapıyorum.

@cinar_yasarrr Bu mesajımı hatırlattığın iyi oldu. Nisan'da Sosyal'e yeni üye olmuştum ve forum trol kaynıyordu. Bir yandan da ortam ilgimi çektiğinden eski konulara bakıyordum falan filan.

Neyse, artık göndereceğim tek rapor konu başlığımı eski haline getirin falan olur herhalde. Forum iyice baydı.
O değil de sana çok sinir oldum. Niye her önüne geleni raporluyorsun? Milletin en küçük yanlışını şikayet edince eline ne geçiyor?

O değil de sana çok sinir oldum. Niye her önüne geleni raporluyorsun? Milletin en küçük yanlışını şikayet edince eline ne geçiyor?
Nisan ayında aktif miydin hatırlamıyorum. Benim hatırladığım kadarıyla en ufak yanlışı gibi bir şey yoktu. Forum yaz tatili ucubesi kaynıyordu.

O mesajı da abartarak yazmışım.

Nisan ayında aktif miydin hatırlamıyorum. Benim hatırladığım kadarıyla en ufak yanlışı gibi bir şey yoktu. Forum yaz tatili ucubesi kaynıyordu.

O mesajı da abartarak yazmışım.
Ya çok trolleri şikayet et tabi, ama ufak tekef yazı hatalarından bir şey olmaz. Cidden bu yaz ne garip küçük çocuklar vardı yahu.

Yeni konular

Geri
Yukarı