İlişki tavsiyesi

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu ana kadar hiç bir kız bana yazmadı. Hep ben yazdım ve bilmiyorum sürekli çok ilgi gösteriyorum değer veriyorum. Yani birinin beni beğenip yazdığına hiç rastlamadım. Arkadaş olarak yazan bile yok. Nerede hata yapıyorum? Tipim de öyle ortalama bir tip.

@BixibeeZy ben şu ana kadar kızın birini beğenip yazdığini kolay kolay görmedim begense bile yazmıyorlar karşıdan bekliyorlar genelde çok abartılı yakışıklı değilsen. Hata yapma konusunda fikrim yaşın 20 nin altındaysa hata falan yaptığını zannetmiyorum şansın yaver gitmemiş olabilir ama 20 nin ustuyse olması lazım. Bunun dışında kız düz arkadaş olarak edinmekte yine saçma çünkü ya sevgiliye dönüyor ya da samiyet azalıyor kendimde ve çevremde gördüğüm bu dogalarimiz gereği arkadaş olma ihtimali düşük kızla ne gibi muhabbet cevirebilirsin ki? Yasin 20 ustuyse atılgan olmadigindan olmamış olabilir.

@BixibeeZy ben şu ana kadar kızın birini beğenip yazdığini kolay kolay görmedim begense bile yazmıyorlar karşıdan bekliyorlar genelde çok abartılı yakışıklı değilsen. Hata yapma konusunda fikrim yaşın 20'nin altındaysa hata falan yaptığını zannetmiyorum şansın yaver gitmemiş olabilir ama 20'nin ustuyse olması lazım. Bunun dışında kız düz arkadaş olarak edinmekte yine saçma çünkü ya sevgiliye dönüyor ya da samiyet azalıyor kendimde ve çevremde gördüğüm bu dogalarimiz gereği arkadaş olma ihtimali düşük kızla ne gibi muhabbet cevirebilirsin ki? Yasin 20 ustuyse atılgan olmadigindan olmamış olabilir.

Yaşım 19 ama bilmiyorum ya şu ana kadar hiçbir şekilde ne bir kızdan mesaj gördüm ne de atılım gördüm. Niye hep erkek tarafı yazmak zorunda? Neden yani? Yani kıza bir selam bile yazsan bir merhaba bile yazsam cevap alamıyorum. Niyetim kötü degil sadece tanışmak. Arkadaş olmak.

@BixibeeZy tanımadığın birine yazdığın için almiyosun. Mesela sana kız yazsa fake falan olduğunu düşünürsün değil mi onlar da muhtemelen gelen geçene yazan abazan gibi düşünüyor. Verseler de cevap hiçbir yere gitmez o muhabbet. Bunun dışında bana bir tık kendini ispatlamak için arkadaş arıyormussunuz gibi geldi zorlamayla olacak iş değil çünkü bu bir kizla anlaşırsin olursun biter yani. Bunun dışında son sorunun cevabını tam bilmiyorum dogamiz gereği herhalde ama durum böyle ilk adımı biz atmak zorundayız. Zaten nedeni de çok önemli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı