İlişki tavsiyesi

@Marik Ishtar stalk yapmak olmuyor mu saat kaçta telefonu açtı kapadı diye bakmak? Ayrılma kısmı ise ortada ilişki bile yok neredeyse yazdan yaza gördüğün bir flört var bir yere gideceğini sanmıyorum.

@GCCross mektup arkadaşı gibi görüyor olma ihtimali çok yüksek önemsemekle pek alakası yok.

Çok saçma konuşuyorsun kanka, daha fazla cevap vermezsen sevinirim. Fikir alabilmek için açtım konuyu.

@GCCross kızzarı fazla melek gibi görüyosun. Ayda yılda bir görmediği birine niye bağlansın ki bir kız en fazla o günkü ilgi ihtiyacını aliyodur bedavadan.
Kızları melek gibi görüyorum değil arkadaş kızın böyle birşey yapmiyacağını düşündüğü için seviyordur zaten. Bir ilişkiye güvensiz başlayanı pek görmedim.

Hocam peki sende bir güven kaygısı oluyor mu bu durumda.
Şimdi şöyle diyeyim kimsenin işim var demek için 30 saniyesinin olduğunu sanmıyorum. Ertesi gün de kalktığı an yazmak yerine birşey demiyor ve sen yazıyor isen daha sıkıntılı çünkü yaşadım ve kurcaladım işi 3. Şahıslar olmadığı sürece böyle birşey olamaz seni düzgünce sevse haber verir en azından yani mümkünse bağlanma ve bu durumu belirt çözülmüyor ise koy mesafeyi.

Geri
Yukarı