İlk astral seyahat girişimimde ateşimsi şey

Kryptonian

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İlk denememde olmamıştı, boş verdim. Uyuyordum, bir anda uyandım. Etraf sarilaşti. Solunumum hizlandı göğüs kafesimden bir şey çikiyordu. Ateşimsi bir şey. Sonra gümüş gordonu ateştendı ben yere oturmuş olarak işinlandım. Arkama baktım, uyuyordum. Korktum bedene geri dönüyordum ama o şeyde dönüyordu bedenime. Ateşimsi şey. Sizce o nedir? Şaka değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verilecebilecek gerçek bişey olsa hemen cevap verirdi hatta ilk mesajında yazardı şöyle yaptım böyle oldu diye inanılacak şeyler değil bunlar bilim dünyasında poltergeist deniliyor
Bende inandığımdan sormuyorum nasıl yapmış onu merak ettim ama büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibidir.

Sadece ruhunuzun göğe yükseldiğini mi düşündünüz?
Ben bunu neredeyse her gece yapıyorum uzayın sonsuzluğun,evreni,tanrıyı sorguluyorum.
Diğerlerininde dediği gibi rüya görmüş olabilirsiniz.
Evrimsel sürecin en büyük meyvesini amacı için kullanmak, ne zamandan beri olmayan bir şeylerin göğe yükselmesi olarak tanımlanıyor?

Şimdi biri çıkıp ben de başka evrenden geliyorum dese inanacak millet. İnanmayın böyle saçma işlere büyü müyü hep palavra, insanları kandırma, reel rakamlara zorlama, kimse inanmaz sana 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Evrimsel sürecin en büyük meyvesini amacı için kullanmak, ne zamandan beri olmayan bir şeylerin göğe yükselmesi olarak tanımlanıyor?
Hayır ben şu anlamda söyledim eğer bir ruhum varsa ölümden sonrasını ve ruhumun ne olacağını düşünüyorum.
Şimdi fark ettim bende yanlış yorumlamışım.

Hayır ben şu anlamda söyledim eğer bir ruhum varsa ölümden sonrasını ve ruhumun ne olacağını düşünüyorum.
Şimdi fark ettim bende yanlış yorumlamışım.

Ruhun olup olmadığına kesin bir cevap verilemez çünkü duyularımızla algılayamıyoruz. Mantıksal olarak var olabilir bir idea Ama fiziksel bir varlık olması gerek veya matematiksel olarak kanıtlanabilmeli.

Dünyada bu konu ile ne profösörler ne testler yapıyorlar ama somut bir adım bile atılmış değilken nasıl bu kadar emin konuşuyorsun? Rüyaya gelince, rüyaları ve rüyadaki yaşananlarda tüm insanlık için hala büyük bir sır. Benim şahsi görüşüm, rüya ve benzeri şeyler insan beyni ve teknolijisinin bugün hiçbir şekilde anlayamayacağı şeyler. Bence kafana pek takma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı