İlk astral seyahat girişimimde ateşimsi şey

Kryptonian

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İlk denememde olmamıştı, boş verdim. Uyuyordum, bir anda uyandım. Etraf sarilaşti. Solunumum hizlandı göğüs kafesimden bir şey çikiyordu. Ateşimsi bir şey. Sonra gümüş gordonu ateştendı ben yere oturmuş olarak işinlandım. Arkama baktım, uyuyordum. Korktum bedene geri dönüyordum ama o şeyde dönüyordu bedenime. Ateşimsi şey. Sizce o nedir? Şaka değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk denememde olmamıştı, boş verdim. Uyuyordum, bir anda uyandım. Etraf sarilaşti. Solunumum hizlandı göğüs kafesimden bir şey çikiyordu. Ateşimsi bir şey. Sonra gümüş gordonu ateştendı ben yere oturmuş olarak işinlandım. Arkama baktım, uyuyordum. Korktum bedene geri dönüyordum ama o şeyde dönüyordu bedenime. Ateşimsi şey. Sizce o nedir? Şaka değil.
Konuyla alakalı değil fakat bunu nasıl yaptınız? Ben de yapmak istiyorum da.

Yaşınız biraz küçükse bu tarz şeylere inanma yatkınlığınız artar. Ben şahsen gerçek olduğuna inanmıyorum bu tarz şeylerin. Yok sevdiğini rüyasında ziyaret et de, o seni rüyasında görsün sana aşık olsun da...

Büyük ihtimalle uyurkenki pozisyonunuza bağlı olarak gözünüz bir anlık açılmış vaziyetteyken rüya gördünüz. Bence tek mantıklı açıklaması bu.

Son aşaması budur aman dikkat.

20200405225538_1.jpg

Çok merak ettimde nasıl yaptınız?
Anlatirim ama sorumluluk sizde. Ruhumun göğe yükseldigini düşündüm. Sonra boş verdim, uyandıgımda çikiyordum bedenden. O sirada etraf sarilaştı. Şah damarınız ağrıyabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı