İlk bilgisayarınızı hangi yıl aldınız ve ilk ne oynadınız?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Ben ilk bilgisayarımı aldıgımda Little Fighter 2 oynamıştım ve 2009'da sahip oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk bilgisayarım Hollanda'dan gelmişti. Yatay kasa yapısına sahip bir bilgisayardı. Blood oyununu ya da Technomage'i oynamıştım ilk olarak ama hangisi ilkti hatırlamıyorum. Blood'un şimdiki ismi Blood: Fresh Supply.

İlk bilgisayarımı yanlış hatırlamıyorsam 3. veya 4. sınıfta Teknosa'dan almıştık halada hatırlarım Sony Vaio fit15e modeli çok güzel laptopdu ve yanlış hatırlamıyorsam Minecraft oynamıştım.

1990'larin basiydi sanirim, 386dx-40 ve 128kb ram ile ilk oynadigim oyun indiana jones and the fate of atlantis

İlk defa 2020 yılında Brawl stars oynamıştım windows 7 li bilgisayardan, ama 2016 yılından beri hep bilgisayar kullandım, sadece oyun oynamadım oynayacaksam oyun skordan filan oynuyordum, hayatımda neredeyse hep konsoldan oyun oynadım.

Yıl 2004 veya 2005 olması lazım. Floopy'e DOOM yazan koca disketi koyup, değişikler sesler eşliğinde babamın oyunu açmasını bekliyordum...

1-2 sene sonra bilgisayarım bozulacaktı. Yerine topladığımız sistemde ilk kutulu oyunum olan NFS Carbon ve Battlefront 2(2005) oynarken kendimi buluyorum.

Güzel günler.

Geri
Yukarı