İlk defa konsere giden biri nelere dikkat etmeli?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar merhaba ilk defa konsere gideceğim. Sorum şu konserlerde erkek kadın ayrı oluyor mu? Sonra sapık gibi suçlamalara maruz kalmak istemiyorum olur ya kadın belki suç atar durup dururken bağırır ondan korkuyorum. Başka nelere dikkat etmem gerekiyor?

Son düzenleme:
Mekan alkollüyse olma ihtimali var fakat o tarz mekanlarda güvenlik sağlam oluyor. Olay çıkartanı hemen yaka paça alıp götürüyorlar. Ayırma gibi bir mevzu yok sadece bilet türüne göre alanlar farklı oluyor. Bir sıkıntı yaşamazsınız muhtemelen. Koltuklu ise yerinizde durun, insanlara rahatsızlık vermeyin; ayakta ise milleti itip kakmamaya çalışın ve üstünüzdeki eşyalara çok dikkat edin. Çanta götürecekseniz önde tutmaya çalışın, cüzdanı ve telefonu arada kontrol edin. Onun dışında bir şey olacağını sanmıyorum.

Bir şey olmaz, normal eğlenmene bak. Dikkat etmen gereken bir numaralı şey önüne kaynamaya çalışanları engellemek. Sen de kaynamaya çalışırsan laf yiyebilirsin.

Arkadaşlar merhaba ilk defa konsere gideceğim. Sorum şu konserlerde erkek kadın ayrı oluyor mu? Sonra sapık gibi suçlamalara maruz kalmak istemiyorum olur ya kadın belki suç atar durup dururken bağırır ondan korkuyorum. Başka nelere dikkat etmem gerekiyor?
Cüzdan, telefon ve anahtarlarınıza sahip çıkın hocam. Çok fazla cepçi oluyor.

Geri
Yukarı