İlk defa teşekkür belgesi almak

Amacın ne dostum? Okul açılınca bizim canımız yok mu diye ağlarsınız, açılmayınca notlarımız berbat diye yine ağlıyorsunuz. Git çalış internet elinin altında burada insanları kötülemek yerine dersine çalışsaydın takdir de alırdın.

Okulun açılması değil sınavlar yüz yüze yapılınca artan vaka sayılarını biliyorsunuz sanırım. Peki EBA'nın mükemmel sistem hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşım derslerin yarısına giremedi mükemmel altyapımız sayesinde nitelikli lisede olmama rağmen ben de teşekkür alıyorum sağ olsunlar dersleri çok güzel öğreniyoruz.

Okulun açılması değil sınavlar yüz yüze yapılınca artan vaka sayılarını biliyorsunuz sanırım. Peki EBA'nın mükemmel sistem hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşım derslerin yarısına giremedi mükemmel altyapımız sayesinde nitelikli lisede olmama rağmen ben de teşekkür alıyorum sağ olsunlar dersleri çok güzel öğreniyoruz.
Hocam bende 450 aldım ve nitelikli bir okuldayım. Bu yüzden teşekkür alıyorum. Benim suçum yok yani.

Eğer ki önümüzdeki sınavlarda batmazsam -çok büyük ihtimalle batacağım- bende ilk defa teşekkür belgesi alacağım. Nasipte varsa tabi.

Hocam bende 450 aldım ve nitelikli bir okuldayım. Bu yüzden teşekkür alıyorum. Benim suçum yok yani.
Bu bir bahane değil dostum, ben de iyi bir lisede eğitim gördüm ve sürekli teşekkür aldım.

Ama benim teşekkür alma sebebim okul değil benim çalışmıyor oluşumdu. Sonuçta takdir alanlar überzeki oldukları veya sınavda vahiy aldıkları için takdir almıyorlar. :)

Lise de teşekkür = ortaokulda taktir.

Lise de taktir = ortaokulda 100 not ortalaması ile sınıfı geçmek gibi nitelendirebilirsin.

Bende hep taktir almıştım ama liseye geçtiğim gibi teşekkür'e şükreder duruma geldim. Hatta bu sene düz geçsem bile şükür. :D

Geri
Yukarı